Kadın

2024’te Neler Olacak? Astrologlar Yeni Yılda Gerçekleşeceğini İddia Ettikleri Olayları Açıkladı!

Her yeni yıl olduğu gibi, 2023’ü uğurlarken de astrologların açıklamalarına kulak veriyoruz. Daha önce koronavirüs, deprem, savaşlar ve seçim gibi konularda yaşanacakları önceden tahmin eden astrologlar 2024 yılı için neler söyledi? 2024 yılında …

2024’te Neler Olacak? Astrologlar Yeni Yılda Gerçekleşeceğini İddia Ettikleri Olayları Açıkladı!

Her yeni yıl olduğu gibi, 2023’ü uğurlarken de astrologların açıklamalarına kulak veriyoruz. Daha önce koronavirüs, deprem, savaşlar ve seçim gibi konularda yaşanacakları önceden tahmin eden astrologlar 2024 yılı için neler söyledi? 2024 yılında gerçekleşmesi beklenen astrologların kehanetlerini duymaya hazırsanız, buyrun habere…

Savaşlar, deprem, salgın… Koca bir yılı daha geride bırakırken astrologlar bu sene de olacakları önceden söylemişti.

6 Şubat depremini geçtiğimiz yıl ortasından uyaranlar olduğu gibi, bizi bekleyen bir kuduz salgını olduğunun da altı çizilmişti.

Daha önce de koronavirüs pandemisini vurgulayan astrologların bu seneki tahminlerini hepimiz merak ediyoruz.

Astrologlar sosyal medya platformlarında 2024 yılı yorumlarını yavaş yavaş paylaşmaya başladı. Bakalım, bu yılın ilk öngörüleri neler…

“2024’ün Şubat ayı farklı alanlarda riskler barındırıyor: Bir tanesi de deprem!”

Astrolog Aygül Aydın 2024 yorumunu Twitter hesabından paylaştı. Aydın, ilk olarak 25 Ocak 2024’te gerçekleşecek Aslan Dolunayına dikkat çekti. 

Dolunay etkisi ile birlikte Şubat ayının sert geçeceğini söyleyen Aydın, ‘Türkiye bu süreçte önemli kararlar almak zorunda kalabilir. Yeni bir dönem başlatabilir veya bir konuda mecburi bir yön seçmek zorunda kalabilir. Deprem gibi bir konu yine dikkatimi çekiyor ama tam olarak daha üzerinde bölge olarak çalışıyorum’ dedi.

“Amerika oldukça önemli bir harekette bulunacak!”

2024 yılının Şubat ayı sonrasında gerçekleşecek ayaklanmalar ve dünya çapında değişime tanık olmaktan bahseden Aydın, ‘En güçlü sandığımız ülkelerin ne kadar güçsüz olduğunu görebiliriz.Halkın ve toplumların gücünün ortaya çıktığı bir zaman başlıyor. Reformlar, halk ayaklanmaları, şirketlerin grevleri,  teknoloji ve bankaların yönetici değişimleri. Uzun soluklu bir yolculuk başlıyor’ dedi.

“Tifo ve tifüs gibi salgın hastalıklar yayılacak!”

Aydın, ‘Mars ve Plüton’un Altair yıldızıyla kavuşumu olacak. Klasik astrolojide Altair yıldızı , ABD’yi, uzay araştırmalarını, bombaları, nükleer ve füzeleri anlatır. Altair, Orta Çağ’da sürüngenlerden kaynaklanan tehlikeyi işaret ettiği söylenirmiş. Tifo ve tifüs salgınlarına dikkat edilmesi gerekiyor gibi duruyor’ diye belirtti.

İşte o tweet:

“İsrail iyice zıvanadan çıkacak!”

Astrolog Ayşen Tok ise hesabından dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Terör, savaş olaylarına dikkat çekti ve 18 aylık önemli bir sürece giriyoruz, dedi: ‘Şu an Akrep burcunda yer alan ve Güneş ile kavuşum halinde ilerleyen Mars için ilk 16.40 enlem değerine kadar olan faz çok tehlikelidir. 29 Kasım itibari ile Mars ve Rahu arasındaki üçgen görünüm dikkatlerimizi savaş ve terör saldırılarına özellikle İsrail ve Filistin üzerine çevirecektir. Rahu’nun devreye gireceği süreç içerisinde İsrail iyice zıvanadan çıkabilir.’

“Sel gibi felaketlere dikkat!”

Rahu Balık yolculuğu 18 ay sürecek, diyen Tok bu süreçte ‘Bu süreç aynı zamanda bol yağışların (sel niteliğinde) emaresidir. Susuzluk ve kuraklık için 2025 Mart itibarıyla 2 buçuk sene çok önemlidir’ dedi.

👇🏻

“Bunlar daha iyi günlerimiz…”

Tok, 2023-2024-2025 Mart ayına kadar ülke olarak iyi olacağımızı söyledi: ‘Bunun sebebi Satürn 9.ev yolculuğudur. Bu transit bitip Satürn 10.ev alanına geçtiğinde farklı yorumlanır’ dedi.

“Gelecek 2 buçuk yıl Türkiye bir sınava girecek!”

‘Bu transit ile Türkiye natal haritasının 12.4.7.ev alanları sınava tabii olacak ve bu sınav 2.5 yıl sürecektir’ diyen Tok, susuzluk ve deprem bu dönemlerde riskli konular olacak, dedi.

👇🏻

“2024 yılı, evlilik ve boşanma kararları rekorlarının kırıldığı bir yıl olacak.”

Astrolog Almina Ebru Gençay, ‘2024 yılı, evlilik ve boşanma kararları rekorlarının kırıldığı bir yıl olacak. Süreç Ekim 2023 itibariyle başlıyor’ diye söyledi.

👇🏻

“Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Şubat ayı civarı işi bırakabilir ya da mecbur kalabilir!”

Astrolog Can Aydoğmuş 2024 Şubat ayının 6 ay öncesi ve sonrası dönemde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı haritasını incelediğini yazdı: ‘Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘ın astroloji haritasını inceledim. Astroloji öngörüm 2024 Şubat ayının 6 ay öncesi ve sonrası dönemde ben artık çalışmayacağım diyebilir yada bir şekilde çalışmayabilir’ dedi.

👇🏻

Astrolog Nilay Dinç ise 2024 yılında yüzü gülecek ve şans kapısı açılacak burçları açıkladı:

‘İkizler, Kova ve Terazi! Gözünüz aydın. Asıl beklenti 27 Mayıs 2024 ve sonrası’ dedi.

👇🏻

Diğer yandan Dinçer Güner, Öner Döşer ve Hande Kazanova gibi astrologlar henüz 2024 yorumlarını yayınlamadı. Takipteyiz… Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Kaynak: https://onedio.com/ ‘a Teşekkür ederiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL