Altınordu Belediyesi, şehir merkezi ve kırsal mahallelerde konforu artırmak için çalışmalarını sürdürüyor

Estimated read time 1 min read

Ordu’nun Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, ilçenin şehir merkezi ile kırsal mahallelerinde konfor ve standartları yükseltmek için çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Altınordu Belediyesi tarafından şehir merkezinde yürütülen alt ve üstyapı çalışmaları sürüyor. Çalışmalar çerçevesinde Yeni Mahalle’nin sokaklarında altyapı ve sıcak asfalt çalışmaları devam ederken, sokaklarda ayrıca mineral yüzeyli doğal begonit taş uygulaması da gerçekleştiriliyor. Düz Mahalle’de ise ekipler, gerçekleştirdikleri altyapı yatırımlarının ardından 9 sokağın yollarında sıcak asfalt, kaldırımlarda ise mineral yüzeyli begonit taş uygulaması gerçekleştirecek.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “Özellikle tarihi mahallelerimizde şehir estetiği öncelikli bölgenin yapı kültürüne, dokusuna uygun mineral yüzeyli doğal begonit taşlarla şehrimize ve insanımıza yakışır nitelikli hizmetlerimize devam ediyoruz. Sadece altyapı ve yol yapmıyoruz, sokak yenilemiyoruz. Öte yandan istihdamdan kültüre, tarımdan ticarete, spordan sanata, turizmden teknolojiye her alanda projelerimizi de hayata geçiriyoruz” diye konuştu. – ORDU

+ There are no comments

Add yours