Antalya’da podyuma çıkacak dünyaca ünlü model Frida Aasen geleneği bozmadı! “Merhaba Türkiye”

Estimated read time 3 min read

15 Aralık’ta 70 mankenin katılımıyla Antalya’da gerçekleşecek olan Dosso Dossi Fashion Show kapsamında Türkiye’ye gelecek olan Victoria’s Secret’in ünlü yüzlerinden, Norveçli top model Freda Aasen’den “Merhaba Türkiye” mesajı geldi.

13-18 Aralık tarihleri arasında Antalya‘da Dosso Dossi Fashion Show kapsamında düzenlenecek olan defilenin baş mankeni Victoria’s Secret‘in ünlü yüzlerinden, 28 yaşındaki dünyaca ünlü, Norveçli top model Freda Aasen olacak. Geçtiğimiz yıl İtalyan iş insanı Tommy Chiabra ile yaptığı evlilikle magazin gündeminde sık sık yer alan ünlü model Antalya’da düzenlenecek defilede baş manken olarak boy gösterecek. 20 ülkeden yaklaşık 5 bin tekstil alıcısının katılımıyla Belek Turizm Merkezi‘ndeki Nest Convention Center‘da gerçekleştirilecek defilede Türk tekstil ürünlerinin 2024 ilkbahar-yaz kreasyonları sergilenecek.

Freda Aasen

GELENEK BOZULMADI

Daha önce Adriana Lima, Miranda Kerr, Kendal Jenner ve Isabeli Fontana gibi yıldız modellerin imza attığı moda gösterisinde bu yıl Frida Aasen ağırlanacak. İddialara göre; Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan‘ın ünlü top modellerin Türkiye’ye gelmeden önce ‘Merhaba Türkiye’ mesajını paylaşmalarını sözleşmelerinin bir maddesi olarak koydukları belirtildi. Victorias Secret’in ünlü yüzlerinden olan Norveçli top model Freda Aasen de bu geleneği bozmadı.

Merhaba Türkiye geleneği

“MERHABA TÜRKİYE”

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda kendi fotoğrafının üzerine Türkçe “Merhaba Türkiye” yazarak mesajına başlayan dünyaca ünlü model yazısının devamında İngilizce kullanarak “Aralık’ta Antalya’da Dosso Dossi Fashion Show’da görüşeceğimiz için mutluyum” ifadelerini kullandı.

Freda Aasen Antalyaya geliyor

“MERHABA TÜRKİYE” GELENEĞİ

“Merhaba Türkiye” geleneğini Frida Aasen’le devam ettirdiklerini söyleyen Hikmet Eraslan ise ülkenin en büyük moda şovunu gerçekleştirirken Türkiye’nin tanıtımına da katkı sağladıklarını belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Dünyanın en ünlü top modellerini ağırladık. Bu isimler şovumuza katılmadan önce mutlaka Türkçe olarak ‘Merhaba Türkiye’ mesajını sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlar. Bunu sözleşmelerimizin öncelikli maddeleri arasına koyuyoruz. Güzel ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz”

Hikmet Eraslan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

MasterChef’te Lösemili Çocuklar Haftası’na özel anlamlı yarış! Kıran kırana mücadele ettiler

Kaynak: https://www.yasemin.com/ ‘a Teşekkür Ederiz…

+ There are no comments

Add yours