Tv, Sanat Sinema

Bir Araya Gelen MasterChef Yarışmacılarının Hesap Ödememe Planları Kurdukları Video Kahkaha Attırdı

MasterChef All Star’da dün akşam yine bir eleme gecesi yaşandı bildiğiniz gibi. Finale doğru adım adım giderken, elenen yarışmacıların sosyal medya paylaşımları da epey dikkat çekiyor. All Star’dan elenen 2019 kadrosu ve hiç katılmayan Yasin Obuz’un …

Bir Araya Gelen MasterChef Yarışmacılarının Hesap Ödememe Planları Kurdukları Video Kahkaha Attırdı

MasterChef All Star’da dün akşam yine bir eleme gecesi yaşandı bildiğiniz gibi. Finale doğru adım adım giderken, elenen yarışmacıların sosyal medya paylaşımları da epey dikkat çekiyor. All Star’dan elenen 2019 kadrosu ve hiç katılmayan Yasin Obuz’un çektiği ‘hesap kimde?’ videosu görenleri kahkahalara boğdu.

MasterChef Türkiye All Star, finale doğru adım adım gitmeye devam ediyor bildiğiniz gibi.

Her pazar akşamı yaşanan eleme gecelerinden sonra yarışmacıların paylaşımları dikkat çekiyor. Finale doğru hız kesmeden ilerlemeye devam eden MasterChef All Star’ın şampiyonunun kim olacağını bir hayli merak ediyoruz.

2019 sezonundan pek kimse kalmadı, hatta kendi sezonlarının birincisi ve ikincisi Cemre ve Ali Can kısa aralıklarla elendi.

Ali Can hastalığı dolayısıyla yaşadığı aksaklıklardan elenirken, Cemre bir süre daha All Star’da savaşmaya devam etti. Elenmesinin ardından sosyal medyada sırtının halini ve vücudundaki morluklarını gösteren Cemre de hasta olduğunu dile getirmişti.

Hatırlarsanız Cemre de elenince Ali Can, “Kaliteli kuru kına 79.99 TL” paylaşımı yapmıştı.

Dün akşam elenen Dilara, Ali Can’ın paylaşımına cevap vererek ‘Ha bir de siz fiyatını biliyorsunuz ama nerenize yakarsanız yakın beceriksizsiniz.’ yazdı. Yasin ise Dilara’nın bu paylaşımını görmesinin ardından ‘Prensesimiz kına gönderiyor… Aşko gönder gitmeden yakayım kınamı’ cevabını veriyor.

Bilmeyenleriniz için Yasin Obuz, 2024 Survivor All Star kadrosunda yer alıyor.

2019 sezonunun sevilen MasterChef yarışmacılarından olan Yasin, bu yıl hakkını farklı bir yarışmanın All Star’ında denemek istedi. O yüzden tezgah arkasında görmedik onu. Ama yakında parkurlarda göreceğiz. Survivor 1 Ocak’ta başlıyor…

Adaya gitmeden önce de arkadaşlarıyla bir araya gelmek istemiş belli ki. Bu sırada da komik bir videonun altına imzalarını atmışlar.

Konumuz ‘Arkadaş Ortamında Hesap Muhabbeti’… Herkes hesabı birbirine yıkmaya çalışıyor ve ‘onda para vardır’ dedikleri sebepler kahkaha attırıyor.

Birinin parfümü, diğerinin kekleri, birinin çocukları derken kimse hesap ödemeye yanaşmıyor videoda.

Gerçek hayatta da böyle misiniz acaba sevgili MasterChef ahalisi? 😂

En son delikanlı Yasin çıkartıyor cebinden parasını ve “Çekilin, ben öderim!” diyor. 😂

Arkadaşlar afiyet olsun.

Bu masada ne dedikodu dönmüştür dün akşam…

👇🏻

👇🏻

👇🏻

👇🏻

👇🏻

👇🏻

👇🏻

👇🏻

👇🏻

Kaynak: https://onedio.com/ ‘a Teşekkür ederiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL