Tv, Sanat Sinema

“Biz Onu Öldürürken…” Didem Arslan’daki Gizli Cinayet Tanığı Her Şeyi Açıkladı

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında işlenen İsmail Kür cinayeti bir süredir gündemi meşgul ediyor. Manisa’dan şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden İsmail Kür’ün katilinin arandığı programda gizli bir tanığın söylemleri ortalığı iyice …

“Biz Onu Öldürürken…” Didem Arslan’daki Gizli Cinayet Tanığı Her Şeyi Açıkladı

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında işlenen İsmail Kür cinayeti bir süredir gündemi meşgul ediyor. Manisa’dan şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden İsmail Kür’ün katilinin arandığı programda gizli bir tanığın söylemleri ortalığı iyice karıştırdı.

Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programındaki İsmail Kür cinayeti tüm Türkiye’yi derinden sarstı.

Manisa’da şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden İsmail Kür’ü kimin öldürdüğü haftalardır aranırken, programa gelen isimsiz bir ihbar tüm soru işaretlerini geride bıraktı.

“Çok çok önemli bir şey duymuş ihbarcı var.” ifadesiyle söz konusu ihbarı açıklayan Didem Arslan, ayrıca İsmail Kür cinayetinin baş şüphelileri Faruk ve Seher’in ihbarcıyla iletişime geçmemeleri için önlemler aldıklarını da açıkladı.

“Acayip şeylere tanıklık etmiş. Neler duymuş neler! İsmini söylemiyoruz, sesini de değiştiriyoruz. Çünkü konuştuğumuz her ihbarcıyla Faruk bir şekilde temasa geçiyor. Arkasından da tehdit ediyor. Dolayısıyla da sesinin değiştirilmesini istiyor.”

Yayına bağlanan gizli tanık olay günü tesadüfen Manisa’da olduğunu anlatırken, Faruk’un konuşmalarına şahit olduğunu ve o konuşmaları kayıt altına aldığını anlattı.

Faruk’un cinayetten sorumlu olduğunu ve Seher’in cinayete tanık olduğunu belirten gizli tanık şu sözleri kullandı:

“Önemli kayıtları sizin aracılığınızla adli makamlara ileteyim. Bundan yaklaşık 20 gün önce. Ekim ayının sonuydu. Pazartesi ya da salı günüydü. Size bahsettiği yerde yanımda duran araçtan tanımadığım 2 kişi indi.”

“Beni görmüyorlar. Bir cinayeti konuşuyorlar. Aramızda 3 metre yok. Ben bunların yaptığı konuşmaları da kayıt altına aldım abla. Onlar beni görmedi. Arabadan indiler. Onları hala tanımıyorum.”

“Manisa bana çok uzak şehir. İşim dolayısıyla oradaydım. Ellerini kavuşturup sohbet ettiler. ‘Komutanı bir daha ara, nerede kaldı? Tarif et burayı’ dedi. Taner, komutanı arıyıp ‘Komutanım şuradayız, şu mevkideyiz, şöyle bir şey var, onun arkasındayız’ diyor.”

“Cinayet konuşmaya başladıklarında telefon yanımdaydı, kayda aldım. Komutan büyük bir ihtimalle yolda geliyor. Adam ‘Faruk ağabey bu kız konuşacak!’ diyor.”

‘O ise ‘Konuşamaz! Konuşsa daha önceki işte konuşurdu. Zaten biz bunu öldürürken bir bacağını da tutan bu değil miydi? Ben ona bunu aynen söyledim. İstersen konuş bizimle birlikte gelir müebbet yatarsın. Bize bir şey olmaz sen vurdun o taşları kafasına. Taner sen rahat ol’ dedi.’

Gizli tanık Faruk ve Seher arasında bir ilişki olduğunu vurgularken, ayrıca kanıt niteliği taşıyan ses kayıtlarını programa ulaştıracağını söyledi.

Kaynak: https://onedio.com/ ‘a Teşekkür ederiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL