Güncel Haberler

Bomba kulis: PKK Elebaşı Öcalan önümüzdeki günlerde terör örgütüne “teslim olun” çağrısı yapacak

Haberler.com’un edindiği kulis bilgisine göre; İmralı’da tutuklu bulunan terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan, örgütün hedeflerinde sapmalar olduğu ve TSK’nın son dönemdeki birbirinden başarılı operasyonlarını gerekçe göstererek önümüzdeki günlerde terör örgütüne “teslim olun” çağrısı yapacak.

Bomba kulis: PKK Elebaşı Öcalan önümüzdeki günlerde terör örgütüne “teslim olun” çağrısı yapacak

İmralı’da tutuklu bulunan PKK terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan, Kandil’e gönderdiği son mesajında bölgesel gelişmeler paralelinde örgütün hedeflerinde sapma olduğu, gelişmeler karşısında imkan ve motivasyonundan uzaklaştığını belirttiği iddia edildi.

Haberler.com’un edindiği kulis bilgisine göre, Öcalan’ın Kandil’e ilettiği talimatında örgütün tepe noktasında bulunan isimlere ihtiyaç duyulacağı, buna karşın silahlı faaliyetlerin devam etmesi halinde Türk Silahlı Kuvvetleri ve Milli İstihbarat Teşkilatı’nın son dönemlerde gerçekleştirdiği operasyonlarla yaşanan kaybın daha da yükseleceğine dair düşüncelerini ilettiği kaydedildi.

TERÖR ÖRGÜTÜNE “TESLİM OLUN” ÇAĞRISI YAPACAK

Örgüte “teslim olun” talimatı da verdiği iddia edilen Öcalan’ın, önümüzdeki günlerde kapsamlı bir çağrıyı kamuoyu ile yapmasının beklendiği kaydediliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL