Tv, Sanat Sinema

Brad Pitt ve Angelina Jolie Filminden Uyarlama ‘Mr. & Mrs. Smith’ Dizisinden Fragman Geldi!

Bay ve Bayan Smith’i hepimiz Brad Pitt ve Angelina Jolie olarak biliriz. Ancak birkaç ay sonra Prime Video’da bu aksiyon ve komedi filminden uyarlama bir dizi bizimle buluşacak. Donald Glover ve Maya Erskine’in başrolde olduğu dizinin ayrıntılarına …

Brad Pitt ve Angelina Jolie Filminden Uyarlama ‘Mr. & Mrs. Smith’ Dizisinden Fragman Geldi!

Bay ve Bayan Smith’i hepimiz Brad Pitt ve Angelina Jolie olarak biliriz. Ancak birkaç ay sonra Prime Video’da bu aksiyon ve komedi filminden uyarlama bir dizi bizimle buluşacak. Donald Glover ve Maya Erskine’in başrolde olduğu dizinin ayrıntılarına ve fragmanına gelin hep birlikte bakalım.

Mr. & Mrs. Smith deyince hepimizin aklına aynı film geliyor değil mi? Başrollerini Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin paylaştığı ve 2005 yılında gösterime giren film son 20 yılın en popüler aksiyon filmleri arasında.

Tabii aksiyonu bol olan bu filmin çok büyük ses getirmesinin ardında Jolie ve Pitt çiftinin o sıralar muhteşem giden bir ilişkileri ve uyumu olması vardı.

Şimdiyse o film çok farklı bir yapımla karşımıza çıkıyor. Francesca Sloane ve Donald Glover tarafından yaratılan Mr. & Mrs. Smith dizisi 2024 yılının şubat ayında Prime Video’da seyirciyle buluşacak.

Angelina ve Brad’in filmine dayanan bu Amerikan casus komedi dizisinde başrolleri Glover ve Maya Erskine canlandıracak.

Dizi, John ve Jane Smith’in gizemli bir ajans için casus olarak çalışmayı kabul ettikten sonra evliliklerinin bambaşka bir boyuta evrilmesini konu alacak.

Phoebe gitti Maya geldi!

Bu arada söylemeden geçmeyelim dizide Jane Smith karakterini Fleabag’ten tanıdığımız Phoebe Waller-Bridge oynayacaktı ama kendisi projeden ayrılıp yerini Maya Erskine’e bıraktı. Bu bırakıştan sonra dizi başrollerinin siyahi bir erkek ve çekik gözlü bir kadın olması tepki çekti. Ancak Angelina ile Brad filminden sonra böyle bir tepki gelmesi zaten bekleniyordu.

Şimdi ise hepimizin merakla beklediği diziden bir fragman geldi. Bakalım bizim muzip casuslarımız bu dizide neler yapıyor?

Peki fragmana ne tepkiler geldi, hemen bi’ bakalım!

“Başka bir varyant. Angelina Jolie’nin bunu zaten yaptığını sanıyordum?”

“Tek ve tek Bay ve Bayan Smith…”

“Çok hoş görünüyor ama yeniden çevrimi yerine kendi filmi yapılmalıydı”

“Her nasılsa bu ilkinden daha iyi görünüyor”

Siz dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Angelina Jolie ve Brad Pitt gölgesinde olsa da iyi bir iş ortaya çıkacak mı? Yorumlara buyrun!

Kaynak: https://onedio.com/ ‘a Teşekkür ederiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL