Tv, Sanat Sinema

Buz Yolu filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Bu akşam izleyiciyle buluşuyor!

Başrollerini Liam Neeson ve Laurence Fishburne’un paylaştığı Buz Yolu filmi 11 Eylül Pazartesi akşamı TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Senaryosunu ve yönetmenliğini Jonathan Hensleigh’nin üstlendiği filmde nakliye şirketinin sahibi olan Goldenrod, tehlikeli bir görevde kendisine eşlik etmesi için sürücü Mike ile tanışıyor ve maceralı olaylar o andan itibaren meydana geliyor. Peki, Buz Yolu filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Buz Yolu filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Bu akşam izleyiciyle buluşuyor!

Mike McCann rolünde Liam Neeson ve Jim Goldenrod rolünde Laurence Fishburne’ün yer aldığı Buz Yolu filmi bu akşam TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Jonathan Hensleigh tarafından yazılan ve yönetilen film aksiyon sahneleriyle izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. İşte Buz Yolu filmi konusu ve oyuncuları…

BUZ YOLU FİLMİ KONUSU

Bir karayolu nakliye şirketinin sahibi olan Goldenrod, tehlikeli bir görevde kendisine etmesi için sürücü Mike ile anlaşır. Kanada’nun kuzey bölgesinde bir elmas madeni çökmüştür ve insanlar büyük bir tehdit altında kendilerine yardım gelmesini bekler. Madencilerin yardımına gitmeye çalışan Mike, kendisini zorlu bir mücadelenin içinde bulur.

BUZ YOLU FİLMİ KONUSU OYUNCULARI

Liam Neeson

Benjamin Walker

Amber Midthunder

Marcus Thomas

Holt McCallany

Martin Sensmeier

Matt McCoy

Matt Salinger

Laurence Fishburne

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL