Oyun

Canlı Yayında İğrenç Görüntüler: Twitch Yayıncısı Tacize Uğradı, İzleyiciler Onu Suçladı

Dünyanın en büyük canlı yayın platformlarından olan Twitch bir kez daha bir skandalla gündemde. Her zamanki rutin yayın akışına devam eden bir Twitch yayıncısı binlerce izleyicisinin önünde, canlı yayında tanımadığı bir adamın tacizine uğradı. Bazı …

Canlı Yayında İğrenç Görüntüler: Twitch Yayıncısı Tacize Uğradı, İzleyiciler Onu Suçladı

Dünyanın en büyük canlı yayın platformlarından olan Twitch bir kez daha bir skandalla gündemde. Her zamanki rutin yayın akışına devam eden bir Twitch yayıncısı binlerce izleyicisinin önünde, canlı yayında tanımadığı bir adamın tacizine uğradı. Bazı kendini bilmezler ise suçun kadında olduğunu savundular.

Kaynak: https://www.dexerto.com/entertainment…

Twitch her ne kadar özellikle oyun yayınlarıyla özdeşleşmiş olsa da kullanıcılar platformda akıllarına gelen neredeyse her konuda yayın yapabiliyorlar.

Moda, sanat ve özellikle platformun en popüler kategorilerinden olan sohbet yayınları gibi pek çok farklı kolda yayını platformda bulmak mümkünken bunlar Twitch’in sıkı ancak kimi zaman bi’ garip işleyen kurallarına takılabiliyorlar.

Şimdi gelin sizleri platformun yıldızı parlayan isimlerinden “gonsabella” ile tanıştıralım.

Twitch’te 665 bin izleyiciyi aşmış olan yayıncı daha çok sohbet yayınları yapıyor, bu yayınlarında ise gezilerine ve genellikle açık havada yaptığı etkinliklere yer veriyor. İspanyol yayıncı açtığı düzenli ve gezi temalı yayınlarla izleyenlerinin karşısına çıkıyor.

Ancak geçtiğimiz günlerde yayıncının başına gelenler rutin akışın epey dışına çıkmakla birlikte hem kendisini, hem de izleyenleri epey sinirlendirdi. Kadın tam canlı yayının ortasındayken tanımadığı bir erkeğin tacizine uğradı.

İşin bir bu kadar daha can sıkıcı kısmı ise bazı izleyicilerinin uğradığı tacizden yayıncıyı sorumlu tutmaları oldu.

Bikini giydiği için başına bunların geldiğini söyleyen yorumlara karşılık yayıncı ‘Şunu da eklemeliyim, ne kadar da komik. Benim bikini giydiğimi söyleyenler var ancak ‘2 tane üstsüz adam var’ diyen kimse yok.’ yanıtını verdi.

Kaynak: https://onedio.com/ ‘a Teşekkür ederiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL