Güncel Haberler

Çaybaşı ilçesi 2024’te doğalgaza kavuşacak

Ordu’nun Çaybaşı ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Semiz, ilçenin 2024’te doğalgaza kavuşacağını açıkladı. Semiz, doğalgaz basınç düşürme istasyonu için hazırlıkların tamamlandığını ve işin kısa sürede tamamlanacağını belirtti. Ayrıca, ilçenin güzelliklerine dikkat çeken Semiz, 2024 yılında doğalgazın yanı sıra cephe iyileştirme ve çatı çalışmalarının da devam edeceğini söyledi.

Çaybaşı ilçesi 2024’te doğalgaza kavuşacak

Ordu’nun Çaybaşı ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Semiz, ilçenin 2024’de doğalgaza kavuşacağını söyledi.

Semiz, belediye binasında yaptığı açıklamada, doğalgaz basınç düşürme istasyonu için 1 dönüm alanın hazırlandığını belirterek, “AKSA, devlet adına çalışan çok ciddi bir şirket, bu işi yapıyor. Ben başladıktan sonra çok kısa bir süre içinde tamamlayacağına inanıyorum.” dedi.

Çaybaşı’nın, Karadeniz’in en güzel yerlerinden olduğunu vurgulayan Semiz, “Sahilin de hemen arkasında olunca, bir tatil köyü pozisyonunda buralar. Biz de Çaybaşı Belediyesi olarak birbirine entegre çalışmalar yürütüyoruz. Dolayısıyla 2024 yılında doğalgazımızla birlikte, cephe iyileştirme ve aynı zamanda buna entegre çatı çalışmaları devam edecek. Şirin bir ilçe, daha da şirinleşecek.” diye konuştu.???????

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL