Güncel Haberler

Çin’de düzenlenen APEC SMETC etkinliği başladı

Çin’in Qingdao kentinde düzenlenen 12. APEC Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Teknoloji Konferansı ve Fuarı, dijital inovasyon, teknolojik inovasyon ve kalkınma, yeşil düşük karbonlu kalkınma, yapay zeka ve sanal gerçeklik gibi konulara odaklanıyor. Etkinliğe APEC üye ülkeleri ve Kuşak ve Yol İnisiyatifi ortak ülkelerinden 1.600’ü aşkın işletme temsilcisi katılıyor.

Çin’de düzenlenen APEC SMETC etkinliği başladı

QİNGDAO, 10 Kasım (Xinhua) — Çin’in doğusundaki Shandong eyaletinin Qingdao kentinde düzenlenen 12. APEC Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Teknoloji Konferansı ve Fuarı’nı (APEC SMETC) ziyaret eden insanlar, 10 Kasım 2023.

“Dijital İnovasyon Sürdürülebilir Kalkınmayı, Kazan-Kazan İşbirliği Daha Fazla Zenginliği Getirir” temasıyla Perşembe günü başlayan ve Cumartesi gününe kadar sürecek olan etkinlik, küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) dijital dönüşümü, teknolojik inovasyon ve kalkınma, yeşil düşük karbonlu kalkınma, yapay zeka ve sanal gerçeklik gibi birçok konuya odaklanıyor.

Etkinliğe Asya-Pasifik Ekonomik İşbirliği (APEC) üye ülkeleri ve Kuşak ve Yol İnisiyatifi ortak ülkelerinden 1.600’ü aşkın işletmenin temsilcisi katılıyor. (Fotoğraf: Li Ziheng/Xinhua)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL