Spor

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Panathinaikos Koçu Ergin Ataman Arasındaki Diyalog Sosyal Medyanın Gündeminde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis’in davetine üzerine Atina’ya gitti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün Atina Büyükelçiliği’nin önünde Ergin Ataman ile görüştü. İkili arasında geçen diyalog ise sosyal medyanın …

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Panathinaikos Koçu Ergin Ataman Arasındaki Diyalog Sosyal Medyanın Gündeminde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis’in davetine üzerine Atina’ya gitti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün Atina Büyükelçiliği’nin önünde Ergin Ataman ile görüştü. İkili arasında geçen diyalog ise sosyal medyanın gündemindeydi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan ile ikili ilişkilerin her anlamda güçlenmesi amacıyla bugün Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis’in misafiriydi.

Erdoğan, Atina Büyükelçiliği’ne geldiği zaman ise onu karşılayanlardan birisi de Panathinaikos başantrenörü Ergin Ataman oldu.

Mega Tv’nin haberine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Neden Anadolu Efes’ten ayrılıp Panathinaikos’a gittin?” diyerek Ergin Ataman’a soru sordu.

Ergin Ataman: “Panathinaikos yeniden Fenerbahçe’yi yenebilsin diye buraya geldim (gülerek).” diyerek Erdoğan’a cevap verdi. Ataman’ın cevabı sosyal medyanın gündemindeydi.

Ergin Ataman’ın cevabına Fenerbahçeli taraftarların söyleyecekleri vardı👇

👇

👇

👇

👇

Panathinaikos Başantrenörü Ergin Ataman daha sonra yaptığı açıklamada: ‘Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir süre sohbet ettik. Türk ve Yunan dostluğu, spordaki rekabet ve Türk basketbolunun gelişimi üzerine çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik’ dedi.

Kaynak: https://onedio.com/ ‘a Teşekkür ederiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL