Magazin

Dilek Taşı’nın Rüçhan’ı Özge Özberk dizideki karakterini anlattı

Kanal D’nin yeni sezondaki iddialı dizileri arasındaki yerini alan ‘Dilek Taşı’, 7 Eylül Perşembe akşamı ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği Dilek Taşı’nın yönetmen koltuğunda Altan Dönmez oturuyor.

Dilek Taşı’nın Rüçhan’ı Özge Özberk dizideki karakterini anlattı

Daha önce birçok iddialı yapımla izleyici karşısına çıkan, Dilek Taşı’nda ‘Rüçhan’ karakterini canlandıracak olan başarılı oyuncu Özge Özberk, izleyiciyi 1980 dönemine götürecek olan yapımdaki karakterini anlattı.

“SÜREKLİ SORUN ÇÖZEMEYE, BİR YANDAN DA SORUN YARATMAYA YÖNELİK KARAKTER”

Rüçhan karakteri ile ilgili konuşan Özberk, uzun zamandır bu kadar güzel bir hikâyeye şahit olmadığını ve böyle bir karaktere hayat vereceği için çok heyecanlı olduğunu ifade etti.

Başta problemli gibi gözükse de içinde çok derin fırtınaları olan, çok şeyle savaşan savaşçı bir kadın. Çocuğuna çok değer veren biri. Sürekli sorun çözmeye, bir yandan da sorun yaratmaya yönelik bir karakter. Başında sert bir kayınvalide olan ve onunla kendi yöntemleriyle başa çıkmaya çalışan biri Rüçhan. Bu kadar güzel bir karaktere hayat verebildiğim için oldukça heyecanlıyım.

OYUNCU KADROSU

Dram yüklü senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Dilek Taşı’nın başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Elif Doğan, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Senaryosunu Can Sinan’ın kaleme aldığı Dilek Taşı dizisi, 7 Eylül Perşembe akşamı Kanal D’de başlıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL