Ebru Yaşar Cumhuriyet’i 10.yıl marşıyla kutladı!

Estimated read time 2 min read

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, Cumhuriyet’in 100. yıl kutlamaları kapsamında Kıbrıs’ta sevenleriyle buluştu. Verdiği konserle seyirciyi coşkulandıran Ebru Yaşar 10. yıl marşını okudu. İşte detaylar…

Cumhuriyetin yüzyılı kutlamaları kapsamında Kıbrıs’ta ünlü bir otelde konser veren Ebru Yaşar, konser boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi. Konserin sonunda seyircilerini ayağa davet eden ünlü şarkıcı, seyirciyle beraber Cumhuriyet’in 10. yıl marşını seslendirdi. Kehribar şarkısıyla müzik listelerinde bomba etkisi oluşturan Yaşar, Cumhuriyet’in 100. yıl kutlamaları için hazırladığı konserde özel bir repertuar ve performans sahneledi. Kıbrıs’ta yaklaşık 2500 kişiye seslenen şarkıcı, konserin sonunda, sahneden ayrılmadan önce tüm salonu ayağa kaldırıp Cumhuriyet’i kalabalık bir coşkuyla kutladı. 2500 kişi ile birlikte 10. yıl marşını söyleyen Ebru Yaşar, bu özel konser için hazırladığı repertuar hakkında “Kendi şarkılarımın dışında sanatçı arkadaşlarımın şarkılarını okumayı da çok seviyorum. Her sahneme titizlik ve heyecanla çıkıyorum” şeklinde konuştu.

ebru yaşar

EBRU YAŞAR’DAN COŞKULU PERFORMANS

100.yıla özel sahneleyeceği konserden önce basın mensuplarına konuşan şarkıcı, Böyle bir tarihimiz olduğu için ve bugüne tanıklık ettiğimiz için çok mutluyum. Bu çok büyük bir onur. Cumhuriyet başka bir tanım, minnettarız. Cumhuriyetimiz kutlu, mutlu olsun. Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet, saygı ve minnet ile anıyoruz.” ifadelerini kullandı.

ebru yaşar

Cumhuriyet kutlamaları kapsamında sahne alacağı için çok heyecanlı olduğunu ifade eden ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, yeni albümünün de müjdesini verdi. Ebru Yaşar, yeni çıkaracağı albüm için şöyle söyledi: “8 ya da 10 şarkıdan oluşan bir albüm olacak. Ben albüm yapmayı seviyorum, bu duyguların unutulmasını istemiyorum. Her şarkıda bir şey bulsun istiyorum.”

Kaynak: https://www.yasemin.com/ ‘a Teşekkür Ederiz…

+ There are no comments

Add yours