Oyun

Epic’in İlk Süreli Exclusive Oyunları Bugün Steam’e Geliyor

Bir sene ne çabuk geçti

Epic’in İlk Süreli Exclusive Oyunları Bugün Steam’e Geliyor

Epic Games Store geçtiğimiz sene aralık ayında faaliyete geçmiş ve üç tane de süreli exclusive oyunla karşımıza çıkmıştı: Ashen, Hades ve Hello Neighbor: Hide and Seek.

Epic Games'in süreli exclusive oyunları çoğunlukla 1 senelik anlaşmalara sahip ve bu süre dolduğunda diğer platformlara geçiş yapabiliyorlar. İşte o 1 sene doldu ve eğer bu üç oyunu almak için Steam'e gelmelerini beklediyseniz, bekleyişiniz sona erdi diyebiliriz.

Dark Souls benzeri Ashen, Steam ve GoG üzerinden yayınlandı. Normalde satış fiyatı 61 lira olan oyun, şu an %20 indirimli olarak 48,80 liradan alınabiliyor. Oyunun Nightstorm Isle DLC'si de yine her iki platformda da satışa sunulmuş durumda.

Bastion, Transistor ve Pyre oyunlarının geliştiricisi Supergiant Games'in yeni oyunu Hades'te bugün gün içerisinde Steam'de çıkışını gerçekleştirecek. Haberi hazırladığım sırada sayfasında fiyat bilgisi yoktu, oyunun çıkışıyla birlikte fiyatı da belli olacak.

Exclusive anlaşması biten son oyun Hello Neighbor: Hide and Seek'in çıkış tarihi ise 11 Aralık şeklinde görünüyor ama Steam sayfasında oyunun yaklaşık 12 saat sonra erişime açılacağı yazıyor. 

Bu ilk partinin ardından da yavaş yavaş diğer oyunların da exclusive süreleri bitmeye başlayacak ve oyunlar Steam'e (ve diğer platformlara) gelecek.

Kaynak: https://oyungezer.com.tr/ ‘ye Teşekkür Ederiz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL