Güncel Haberler

Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi Şenkaya ilçesini ziyaret etti

Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, ilçe ziyaretleri kapsamında Şenkaya ilçesine gitti. Vali Çiftçi, ilçenin genel durumuyla ilgili brifing aldıktan sonra Şenkaya Belediyesi, Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı’nı inceledi. Esnafları ziyaret eden Vali Çiftçi, talep ve isteklerini dinledi ve esnafa destek sözü verdi. Ayrıca, Şenkaya İlçe Müftülüğü’nde 4-6 yaş Kur’an Kursu öğrencileriyle bir araya gelerek hediyeler verdi. Son olarak, Vali Çiftçi ilçe kütüphanesini ziyaret etti.

Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi Şenkaya ilçesini ziyaret etti

Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi ilçe ziyaretleri kapsamında bu gün Şenkaya ilçesine gitti.

Şenkaya Kaymakamı Abdullah Kurt tarafından karşılanan Vali Çiftçi, burada ilçenin genel durumuyla ilgili bir brifing aldı. Vali Mustafa Çiftçi, Şenkaya Belediyesi, Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı’nda incelemelerde bulundu. Yetkililere çalışmalarında başarılar diledi.

Şenkaya ilçesinde faaliyet gösteren esnafları da ziyaret eden, Vali Çiftçi, bir süre sohbet etti. Esnafın talep ve isteklerini dinleyen Çiftçi, alın teri ile hizmet eden esnafa her daim kapısının açık olduğunu belirterek, bereketli kazançlar diledi. Şenkaya İlçe Müftülüğü bünyesinde faaliyet gösteren 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğrencileriyle bir araya gelen Vali Çiftçi, çocuklara çeşitli hediyeler verdi. Vali Mustafa Çiftçi’nin Şenkaya’sa son durağı ise ilçe kütüphanesi oldu. – ERZURUM

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL