Magazin

Fatih Altaylı, Çocuklarını Cezaevi Ortamı Dışında Görmek İsteyen Dilan Polat’a Fena Çıkıştı

Açıklamalarıyla sosyal medyada infial yaratan Gazeteci Fatih Altaylı, kara para aklama ve vergi kaçırma gibi iddialarla tutuklanan Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında söyledikleriyle dikkat çekti. Cezaevinde fenalaştıktan sonra iki çocuğunu …

Fatih Altaylı, Çocuklarını Cezaevi Ortamı Dışında Görmek İsteyen Dilan Polat’a Fena Çıkıştı

Açıklamalarıyla sosyal medyada infial yaratan Gazeteci Fatih Altaylı, kara para aklama ve vergi kaçırma gibi iddialarla tutuklanan Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında söyledikleriyle dikkat çekti. Cezaevinde fenalaştıktan sonra iki çocuğunu görmek isteyen Dilan Polat’a ateş püsküren Altaylı ‘Bunların çocukları var.. Banane!’ diyerek tepki gösterdi. 👇

Oldukça uzun bir zamandır şatafatlı hayatlarıyla dikkat çeken Dilan Polat ve eşi Engin Polat, haklarında sorulmaya başlanan “bu değirmenin suyu nereden geliyor?” sorusuyla beraber gündem oldu.

Gözler önünde lüks ötesi bir yaşam süren Polat çiftinin yaşamı MASAK radarına girmelerinin ardından mal varlıklarına el konulmasıyla beraber altüst oldu.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Dilan ve Engin Polat hakkında ‘Suç işlemek amacıyla örgüt kurma’, ‘5549 sayılı Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi’, ‘213 Sayılı Vergi Usul Kanunu’na muhalefet’, ‘7258 Sayılı Kanun’a muhalefet’ suçlarından soruşturma başlatmıştı.

1 Kasım günü yapılan operasyonla beraber Engin ve Dilan Polat, Sıla Doğu, Kürşat Polat, Sezgin Polat, Ahmet Gün dahil 24 kişi gözaltına alınmıştı

Emniyette yapılan işlemler tam dört gün sürdü. Söz konusu sorgulama tamamlandıktan sonra Dilan Polat ve Engin Polat’ın da içlerinde yer aldığı 24 şüphelinin 18’i Anadolu Adalet Saray’ına getirilerek hakim karşısına çıktı.

6 şüpheliyi adli kontrol şartıyla serbest bırakan hakimlik, Dilan ve Engin Polat ikilisi ile birlikte 12 şüphelinin daha tutuklanmasına verdi.

Hem gözaltında hem de mahkeme anında ağlayan Dilan Polat’ın Silivri’de bulunan Marmara Cezaevi’ne gönderildikten bir süre sonra fenalaşarak revire kaldırıldığı iddia edildi.

Buradaki ilk istediğinin çocuklarıyla görüşmek olduğu belirtilen Dilan Polat’ın “Çocuklarım beni burada görsün istemiyorum. Cezaevi ortamıyla gözükmek istemiyorum” dediği öne sürüldü.

Yaptığı açıklamalarla gündemde öne çıkan Gazeteci Fatih Altaylı, çocuklarıyla dışarıda görüşmek isteyen Polat’a fena çıkıştı.

Altaylı, ”Bunların çocuklar var… Banane! Çocuklarını düşünüyorsan zaten bu b*ktan işlere girmezdin. Ben şunu yaptım ama çocuğum var, iyi ne güzel hayat!” diyerek açtı ağzını yumdu gözünü.

Fatih Altaylı’nın Dilan Polat için “Hiç acınacak tarafı yok!” dediği anları buradan izleyebilirsiniz 👇

Peki siz Altaylı’nın sözleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Çok mu katı bir görüş yoksa haklı mı?

Yorumlarda buluşalım…

Kaynak: https://onedio.com/ ‘a Teşekkür ederiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL