Magazin

Feyza Altun İncelemeye Almıştı: Özlem Öz, Eşi Tayyar Bey’e “Başarı Hikayesini” Anlattırdı

Dilan ve Engin Polat soruşturmasını başından beri detaylıca takip eden avukat Feyza Altun, geçtiğimiz günlerde Tayyar ve Özlem Öz çiftinin de incelenmesi gerektiğini söylemişti. Feyza Altun’un kendilerini incelemesinin ardından mercek altında …

Feyza Altun İncelemeye Almıştı: Özlem Öz, Eşi Tayyar Bey’e “Başarı Hikayesini” Anlattırdı

Dilan ve Engin Polat soruşturmasını başından beri detaylıca takip eden avukat Feyza Altun, geçtiğimiz günlerde Tayyar ve Özlem Öz çiftinin de incelenmesi gerektiğini söylemişti. Feyza Altun’un kendilerini incelemesinin ardından mercek altında olduğunu anlayan Özlem Öz, eşi Tayyar Bey’ ‘başarı hikayesini’ anlattırdı.

Dilan ve Engin Polat çiftinin soruşturmasını en yakından takip eden ve oldukça da radikal açıklamalarda bulunan avukat Feyza Altun, geçtiğimiz saatlerde Polat çiftine benzetilen Öz çiftinin de incelenmesi gerektiğini söylemişti.

Çiftle ilgili detaylı bir inceleme yapan Feyza Altun, Dilan ve Engin Polat’ı ima ederek “Tayyargiller size tanıdık gelmedi mi?” demiş, bugün katıldığı 2. Sayfa programında da çiftle ilgili dikkate alınması gereken iddialar ortaya atmıştı.

Instagram’da 2.5 milyon takipçisi olan Özlem Öz, mercek altın alındıklarını anlamış olacak ki bugün ilk önce 25’ten fazla paylaşımını sildiği iddia edildi.

Ardından, Feyza Altun’un dikkat çektiği tamamı yabancı uyruklu doktorlardan oluşan kliniklerinin sitesine el attı. “Doktorlarımız” kısmı sadece Tayyar Bey gözükecek şekilde güncellendi.

Hızını alamayan Özlem Öz’den geçtiğimiz dakikalarda yeni bir hamle daha geldi.

Özlem Öz, adeta eşi Tayyar Bey’in geçmişini araştıran Feyza Altun’a yanıt niteliğinde bir “başarı hikayesi” videosu paylaştı.

Eşi Tayyar Bey, çok zor bir hayattan bugünlere tırnaklarıyla kazıyarak geldiğini anlattı, “Şimdi aslında baksan imkansız gibi bir şey” dedi.

Kaynak: https://onedio.com/ ‘a Teşekkür ederiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL