Magazin

Feyza Altun, OnlyFans Kullanıcısının Müstehcenlik Suçlamasıyla Gözaltına Alınmasına Sert Tepki Gösterdi

‘Fenomenlerin’ gözaltına alınma furyasına bugün dahil olan isim OnlyFans kullanıcısı Gizem Bağdaçiçek oldu. Gizem Bağdaçiçek’in Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği tarafından Onlyfans platformundaki ‘müstehcen’ görüntüleri yüzünden gözaltına …

Feyza Altun, OnlyFans Kullanıcısının Müstehcenlik Suçlamasıyla Gözaltına Alınmasına Sert Tepki Gösterdi

‘Fenomenlerin’ gözaltına alınma furyasına bugün dahil olan isim OnlyFans kullanıcısı Gizem Bağdaçiçek oldu. Gizem Bağdaçiçek’in Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği tarafından Onlyfans platformundaki ‘müstehcen’ görüntüleri yüzünden gözaltına alınmasına bir tepki de Feyza Altun’dan geldi…

OnlyFans kullanıcısı ve sosyal medya fenomeni Gizem Bağdaçiçek, yetişkinlere özel Onlyfans platformundaki uygunsuz bulunan paylaşımları yüzünden emniyeti harekete geçirdi.

Ve şikayetler üzerine geçtiğimiz saatlerde Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği tarafından ‘müstehcenlik’ suçlamasıyla gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilen Gizem Bağdaçiçek, sosyal medyanın gündemine bomba gibi oturdu.

Birçok sosyal medya kullanıcısı, Gizem Bağdaçiçek’in gözaltına alınmasına tepki gösterdi ve öne sürülen müstehcenlik suçlamasını ‘uydurma’ bulduğunu dile getirdi.

Geçtiğimiz dakikalarda, OnlyFans kullanıcısı Gizem Bağdaçiçek’in tutuklanmasına bir tepki de Polatların soruşturması başladığından beri gündemden düşmeyen avukat Feyza Altun’dan geldi.

Twitter hesabında Bağdaçiçek’in gözaltına alındığı görüntüleri paylaşan Feyza Altun, gözaltı kararına “Ülkede şeriat mı ilan edildi? Müstehcenlik suçu böyle oluşmuyor. Dekolte ya da cesur poz gördünüz diye delirmeyin. İsteyene kapı gibi OnlyFans beraat kararı gönderirim 😘😉” diyerek tepki gösterdi.

👇

Kaynak: https://onedio.com/ ‘a Teşekkür ederiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL