Spor

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Dünya Karate Şampiyonası’nda madalya kazanan milli sporcuları kutladı

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de düzenlenen Dünya Büyükler Karate Şampiyonası’nda 2’si altın olmak üzere toplamda 6 madalya kazanan milli sporcuları tebrik etti. Bakan Bak, sporcuların ülkemizi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil ettiğini ve başarılarının gelecek nesillere ilham kaynağı olacağını belirtti.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Dünya Karate Şampiyonası’nda madalya kazanan milli sporcuları kutladı

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Dünya Karate Şampiyonası’nda 2’si altın, 6 madalya kazanan milli sporcuları, yayımladığı mesajla kutladı.

???????Bakan Bak, tebrik mesajında şu ifadeleri kullandı:

” Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de düzenlenen Dünya Büyükler Karate Şampiyonası’nda 2 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazanarak ülkemizi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil ettiniz. Bu zaferlerinizle ay-yıldızlı bayrağımızı bir kez daha dalgalandırıp hepimizi gururlandırdınız. İnanıyorum ki sizlerin bu başarısı sizden sonra gelecekler için önemli bir ilham kaynağı olacaktır. Başarılarınızdan dolayı hepinizi canı gönülden kutluyor, sizleri yetiştiren antrenörlerimize ve ailelerinize teşekkür ediyorum. Yolunuz, bahtınız açık olsun.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL