Spor

Gözleri fena korkmuş! Kopenhag’dan Galatasaray maçı öncesi taraftarlarına net uyarı

Şampiyonlar Ligi’nde Galatasaray ile karşılaşacak olan Kopenhag, taraftarlarına biletlerin sarı kırmızılı taraftarlara satılmaması uyarısında bulundu. Kuzey temsilcisi, resmi siteden yaptığı duyuru ile Kopenhaglı taraftarların maç biletlerini Galatasaraylı taraftarlara satmamasını istedi. Bu önlem, Galatasaray’ın daha önce Manchester United ve Bayern Münih deplasmanlarında ev sahibi taraftarların arasına giren Galatasaraylı taraftarlar nedeniyle alındı.

Gözleri fena korkmuş! Kopenhag’dan Galatasaray maçı öncesi taraftarlarına net uyarı

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde son grup maçını Galatasaray’a ile sahasında oynayacak olan Kopenhag, taraftarlarına biletlerin sarı kırmızılı taraftarlara satılmaması uyarısında bulundu.

BİLETLERİ SATMAYIN UYARISI

Galatasaray’ın Manchester United ve Bayern Münih deplasmanlarında, ev sahibi taraftarların arasına giren birçok taraftarı görülmüştü. Kopenhag, bunu önlemek için maça henüz 3 hafta kalmasına rağmen uyarı yaptı. Kuzey temsilcisi, resmi siteden yaptığı duyuru ile Kopenhaglı taraftarların maç biletlerini Galatasaraylı taraftarlara satmamasını istedi.

“STADYUMDA YERİNİZİ ALIN”

Yapılan açıklamada, “Parken Stadyumu’ndaki 2 Şampiyonlar Ligi maçında da sorun yaşanmadı. Son maç Galatasaray karşısında oynanacak ve sorun yaşanmaması için biletlerinizi koruyun. Biletler diğer maçlar gibi şimdiden tükendi. Bayern Münih ve Manchester United maçlarında Galatasaray taraftar gruplarının stadyumlara girdiğini gördük. Bunun yaşanmaması ve gruptan çıkma mücadelesinde takımınızı desteklemek için stadyumda yerinizi alın” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL