Magazin

Güzellik Merkezi Kurşunlanan Fenomen Ece Ronay’ın İşlediği Suçlar Ortaya Çıktı!

Eski eşi Mehmet Bilir’le yaşadığı alacak verecek tartışması ve ardından yaşanan kurşunlanma olayıyla gündemden düşmeyen fenomen Ece Ronay’ın bugüne kadar işlediği, yargılandığı suçlar ortaya çıktı. Gazeteci İsmail Saymaz, ‘Suç makinesi çıktı …

Güzellik Merkezi Kurşunlanan Fenomen Ece Ronay’ın İşlediği Suçlar Ortaya Çıktı!

Eski eşi Mehmet Bilir’le yaşadığı alacak verecek tartışması ve ardından yaşanan kurşunlanma olayıyla gündemden düşmeyen fenomen Ece Ronay’ın bugüne kadar işlediği, yargılandığı suçlar ortaya çıktı. Gazeteci İsmail Saymaz, ‘Suç makinesi çıktı’ başlığıyla Ece Ronay hakkında işlem yapılan suçları yazdı.

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/ece-ronay-ku…

Son dönemlerdeki kara para aklama suçlarının ardından güzellik merkezi olan birçok fenomen mercek altına alındı. O isimlerden biri de özel hayatıyla ve Mehmet Ali Erbil’le yaşadığı taciz olayıyla gündeme gelen TikTok fenomeni Ece Ronay oldu.

Son günlerde Ronay, boşandığı eşi Mehmet Bilir’le aralarındaki alacak verecek meselesi nedeniyle konuşuldu. Bu ikili magazin programlarına bile çıktı.

İkili arasında tartışmalar sürerken Ece Ronay’ın önce Gebze, sonra Bağdat Caddesi’nde bulunan güzellik merkezleri kurşunlandı. Ronay, eski eşi Mehmet Bilir’in bunu yaptırdığını düşündüğünü belirtti.

Son olarak da İsmail Saymaz, Ece Ronay’ı Sözcü’deki köşesine taşıdı. Saymaz, saldırılarla ilgili ifadesi alınan Hayalet Orhan lakaplı Orhan Ünvan’ın yakını olduğu belirtilen Muhammet Aka’nın Ayhan Bora Kaplan’ın ‘sağ kolu’ olduğu iddia edilen Serdar Sertçelik ile Ece Ronay’ın sevgili olduğunu belirttiğini yazdı.

Saymaz ayrıca Ece Ronay’ın işlediği ve yargılandığı suçları da belirtti. GBT kaydına göre 2014, 2015 ve 2016 yıllarında üç kez evden kaçan Ronay, 2018’de İzmir’de alkollü araç kullanmaktan işlem gördü.

Saymaz’ın aktardığına göre Ece Ronay hakkında 2019’da Gebze’de dolandırıcılıktan, 2020’de İstanbul’da kasten yaralamadan, Gaziantep’te Türk Milleti’ni, Cumhuriyeti, devletin kurum ve kuruluşlarını aşağılamaktan, 2023’te Kocaeli’de yaralama, tehdit, hakaret, mala zarardan ve İstanbul’da eski eşini tehdit, darp, mala zarar ve genel güvenliği kasten tehlikeye sokmaktan işlem yapıldı.

Kaynak: https://onedio.com/ ‘a Teşekkür ederiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL