Tv, Sanat Sinema

İki Kez Survivor Şampiyonu Olan Turabi’nin Gülşen’in Dansçısı Olduğu Görüntüleri Yayınlandı

Survivor’la tanıdığımız Turabi Çamkıran’ı profesyonel hayatta dansçı olarak tanısak da Turabi’nin bir dönem Gülşen’in dansçılığını yaptığı görüntüleri herkesi şaşırttı. 2014, 2015 ve 2018 yıllarında Survivor’a katılan Turabi Çamkıran’ı muhakkak …

İki Kez Survivor Şampiyonu Olan Turabi’nin Gülşen’in Dansçısı Olduğu Görüntüleri Yayınlandı

Survivor’la tanıdığımız Turabi Çamkıran’ı profesyonel hayatta dansçı olarak tanısak da Turabi’nin bir dönem Gülşen’in dansçılığını yaptığı görüntüleri herkesi şaşırttı.

2014, 2015 ve 2018 yıllarında Survivor’a katılan Turabi Çamkıran’ı muhakkak tanırsınız.

İki kez üst üste Survivor şampiyonu olan Turabi Çamkıran sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmek bilmezken, yıllar önceki görüntüleri sosyal medyayı salladı.

Survivor’dan önce profesyonel dansçı olduğu bilinen Turabi Çamkıran’ın o döneme ait görüntüleri Survivor zamanı ortalığı sallamıştı.

Dansçı olduğu yıllara ait görüntüleri hala sosyal medyaya sürülen Turabi’nin 2008-2010 yılları arasında Kanal 1’de yayınlanan bir programdaki görüntüleri Turabi’nin ünlü bir şarkıcının dansçısı olduğunu ortaya çıkardı.

Kenan Erçetingöz’le Yüz Yüze programına konuk olan Gülşen’in dansçısı olarak ekranlara çıkan Turabi, söz konusu görüntüleriyle tekrardan gündem oldu.

İşte o anlar:

Kaynak: https://onedio.com/ ‘a Teşekkür ederiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL