Tv, Sanat Sinema

İnci Taneleri Dizisinin Konusu Nedir, Oyuncuları Kimlerdir? İnci Taneleri Hangi Gün ve Nerede Yayınlancak?

BKM Yapım imzalı İnci Taneleri dizisi için geri sayım başladı. Yılmaz Erdoğan’ın yazıp başrolünde oynadığı İnci Taneleri dizisinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturuyor. Kanal D ekranlarının iddialı yapımı Azem Yücedağ’ın hikayesini konu oluyor …

İnci Taneleri Dizisinin Konusu Nedir, Oyuncuları Kimlerdir? İnci Taneleri Hangi Gün ve Nerede Yayınlancak?

BKM Yapım imzalı İnci Taneleri dizisi için geri sayım başladı. Yılmaz Erdoğan’ın yazıp başrolünde oynadığı İnci Taneleri dizisinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturuyor. Kanal D ekranlarının iddialı yapımı Azem Yücedağ’ın hikayesini konu oluyor. Hazılık çalışmaları iki yıl süren dram türündeki dizinin oyuncu kadrosunda ise birbirinden kıymetli usta isimler rol alıyor. Peki, İnci Taneleri dizisinin konusu nedir? İnci Taneleri dizisinin oyuncuları kimlerdir? İnci Taneleri ne zaman başlıyor? 

İşte, İnci Taneleri dizi incelemesi…

İnci Taneleri Dizisinin Konusu Nedir?

İnci Taneleri; Azem Yücedağ’ın kaybettiklerini bulma mücadelesini konu alıyor. Yücedağ, kendisi gibi öğretmen olan eşini öldürmekle suçlanmış bir edebiyat öğretmeni. Eşi ve iki çocuğu ile mutlu bir hayatı olan Azem’in tüm yaşamı bir gecede tepe taklak oluyor. Yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem, acılarla dolu geçmişi, içinde sakladığı büyük sır ve sırtında hayatın yüküyle umudun peşinden koşuyor. 

Geçmişin tüm izlerine ve yaşananlara rağmen kolyesinden kopan inci tanelerini toplamaya çalışıyor… Artık tek amacı evlatlarını bulup yeniden aynı masa etrafında bir araya getirmek olan Azem’in en büyük düşmanı ise zaman! Onun dört duvar arkasında geçirdiği zorlu yıllarda çocukları için de her şey değişmiştir. Çocuklarının artık bambaşka hayatları vardır. Bakalım Azem Yücedağ, dağılmış inci tanelerini tekrar bir araya getirebilecek mi?

Ünlü senarist ve oyuncu Yılmaz Erdoğan’ı yılar sonra televizyon ekranlarına döndüren İnci Taneleri dizisinin 2 yıl süren hazırlık çalışmaları tamamlandı. İnci Taneleri dizisi oyuncu kadrosu ve dramatik hikayesiyle seyircinin dikkatini çekti.

Usta oyuncu Yılmaz Erdoğan, yıllar sonra Azem Yücedağ karakteriyle televizyon ekranlarına döndü. Azem Yücedağ, eşini öldürmek suçuyla hüküm giymiş bir edebiyat öğretmeni. 

Dizinin dikkat çeken kadrosunda yer alan sevilen oyuncu Hazar Ergüçlü ise Dilber karakteriyle karşımıza çıkıyor. Ergüçlü’nün hayat verdiği Dilber karakteri ise bir payvon şarkıcısı.

İnci Taneleri Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

  • Yılmaz Erdoğan

  • Hazar Ergüçlü

  • Selma Ergeç

  • Kubilay Aka

  • Güven Kıraç

  • Yasemin Baştan

  • Mustafa Yıldıran

  • Orkuncan İzan

  • Mücahit Koçak

  • Ülkü Hilal Çiftçi

İnci Taneleri Gerçek Bir Hayat Hikayesi mi?

İnci Taneleri dizisi Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkıyor. Ünlü senaristin kaleme aldığı dram türündeki dizisinin özgün bir hikaye olduğu biliniyor.

İnci Taneleri Hangi Kanalda ve Hangi Gün Yayınlanıyor?

Yılmaz Erdoğan imzalı İnci Taneleri dizisi Kanal D ekranlarında seyirciyle bulaşacak. Oyuncu kadrosu ve ilk tanıtımıyla dikkatleri üzerine çeken İnci Taneleri dizisinin ne zaman yayınlanacağı ise bilinmiyor. 

Heyecanla beklenen İnci Taneleri dizisinin yakın bir zamanda Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşması bekleniyor.

İnci Taneleri dizisinin ilk tanıtımında Yılmaz Erdoğan’ın okuduğu şiir büyük ilgi gördü!

İşte, Yılmaz Erdoğan’ın okuduğu şiir: 

‘Bir gün öylece durup dururken, hiçbir alamet yokken ortada kıyamet de koparmış. Meğer seninle her günümüz bir cennette geçermiş. Meğer senden sonra zaman yaşamak pahasına ölmekmiş. Şimdi yattığım ranzam mezarın kadarmış. Senin aşkın değil sadece, failin olmak da varmış.’

Şiiri bir de Yılmaz Erdoğan’dan dinlemek isteyenler için İnci Taneleri dizisinin fragmanı 👇

İnci Taneleri Dizisinin İlk Tanıtımı

Kaynak: https://onedio.com/ ‘a Teşekkür ederiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL