Kadın

İş ve Aşk Hayatında Başarı ve İstikrar: Şaman Yantrası ve Haftanın Kristali: Kaya Yeşil Kuvars Kümesi

iş ve aşk hayatında başarı ve istikrar yantrası Şaman Honner ile yaşadığınız zorlukları aşın! Kalbinizi kalbinde dinlendireceğiniz diğer yarınız ile tam olmanın gücünü sevgi ile tamamlayın. İş hayatınızda emeklerinizin karşılılığı, maddi manevi …

İş ve Aşk Hayatında Başarı ve İstikrar: Şaman Yantrası ve Haftanın Kristali: Kaya Yeşil Kuvars Kümesi

iş ve aşk hayatında başarı ve istikrar yantrası Şaman Honner ile yaşadığınız zorlukları aşın!

Kalbinizi kalbinde dinlendireceğiniz diğer yarınız ile tam olmanın gücünü sevgi ile tamamlayın. İş hayatınızda emeklerinizin karşılılığı, maddi manevi saygınlık olarak taşınsın yaşamlarınıza. Şaman sembolleri 4 Element, sayılar, Güneş ve Ay: Kozmogoni ve Gökyüzü Semboliği, Ana-Ata Ruhu ile betimlenmiştir.

Not: Enerji akışının doğru yansımasını istiyorsanız “doğum haritanıza” göre kullanmanız gereken uygun yantra belirlendikten sonra oniks, gümüş altın ya da bakır üzerine hazırlanarak kullanılması gereklidir.

Şaman Yantraları ihtiyaç duyduğunuz hemen her konuda dört elementin gücünü, şaman sayı ve sembolleri ile yaşamınıza taşıyacaktır.

Özellikler: Oniks üzerine hazırlanmış 20×20 cm ebatlarında kişiye özel gezegen saatlerine göre hazırlanmaktadır.

Haftanın kristali: Kaya yeşil kuvars kümesi

Yeşil kuvars kristal kümesi bulunduğu ortamın enerjisini tamamen temizler. Pozitif enerji kaya kristallerde çok daha fazla etkilidir. Başarı için para, sağlık, refah, mutfak, ev ofisinizde kullanılır.

Bir kristal kümesinin çok sayıda yataklanmış noktası vardır ve bunlar çevredeki alana pozitif enerji yayar ve ayrıca zararlı enerjiyi temizler.

Yeşil kaya kuvars kümeleri bir alanın enerjilerini arındırmak için mükemmeldir. Ortamdaki negatif enerjileri çekerler, dönüştürürler ve pozitif enerjiyi çeşitli noktalardan uzaya geri yayarlar.

Çalışma masanızın yakınına yerleştirin. Pozitif enerji şarj cihazı gibidir.

Ev ya da ofiste, güneybatı köşesindeki masanızın yakınına yerleştirin ve işyerinde daha fazla pozitif enerji bulacaksınız. Öğrencilerin ders çalışırken pozitif enerji alması için mükemmeldir.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar tamamıyla yazarlarının özgün düşünceleridir ve Onedio’nun editöryal politikasını yansıtmayabilir. ©Onedio

Kaynak: https://onedio.com/ ‘a Teşekkür ederiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL