Güncel Haberler

İsrail’in saldırılarında 13 kişi hayatını kaybetti

İsrail’in Beyt Lahya ve Nuseyrat Mülteci Kampı’na gerçekleştirdiği saldırılarda 13 kişi hayatını kaybetti. Filistin İçişleri Bakanlığı, Nuseyrat Mülteci Kampı’nda Badvan ailesine ait evin vurulduğunu ve saldırıda 6 Filistinlinin hayatını kaybettiğini bildirdi. Ayrıca Beyt Lahya’da da bir evin hedef alındığı ve 7 kişinin cansız bedenine ulaşıldığı belirtildi.

İsrail’in saldırılarında 13 kişi hayatını kaybetti

İsrail’in Beyt Lahya’ya ve Nuseyrat Mülteci Kampı’na gerçekleştirdiği saldırılarda 13 kişi hayatını kaybetti. İsrail’in Filistin’e saldırılarında 36. güne girildi. Filistin İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, İsrail savaş uçaklarının Gazze Şeridi’nin merkezinde Nuseyrat Mülteci Kampı’nda Badvan ailesine ait evi vurduğu bildirildi. Saldırıda 6 Filistinlinin hayatını kaybettiği, çok sayıda kişinin yaralandığı aktarıldı. İsrail uçaklarının ayrıca Nuseyrat’taki El Huda Cami’nin arkasında bulunan Filistinlileri hedef aldığı vurgulandı.

Beyt Lahya’da 7 can kaybı

Yerel kaynaklar ise İsrail’in Gazze Şeridi’nin kuzeyindeki Beyt Lahya’da da bir evi hedef aldığını, 7 kişinin cansız bedenine ulaşıldığını aktardı. – GAZZE

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL