Güncel Haberler

İzmir’de 4 Organize Suç Örgütü Çökertildi, 37 Kişi Tutuklandı

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde gerçekleştirilen operasyon sonucunda, silah ticareti, tefecilik ve tehdit suçları işleyen 4 organize suç örgütü çökertildi. Operasyonda 37 kişi tutuklandı ve çok sayıda silah, mühimmat ve patlayıcı madde ele geçirildi.

İzmir’de 4 Organize Suç Örgütü Çökertildi, 37 Kişi Tutuklandı

İzmir’de; silah ticareti, tefecilik ve tehdit suçlarını işlediği belirlenen 4 organize suç örgütü çökertildi, 37 kişi tutuklandı.

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde; silah ticareti, tefecilik ve tehdit suçlarını işlediği tespit edilen 4 organize suç örgütüne yönelik İzmir polisi tarafından operasyon yapıldı. İzmir merkezli olmak üzere; Ödemiş, Tire ve Aliağa ilçelerinde düzenlenen operasyonda; 2 adet otomatik tabanca, 100 adet tabanca, 80 adet tüfek, 54 adet kurusıkı tabanca, 585 adet tabanca şarjörü, 3 bin 764 adet tabanca fişeği, 139 adet tüfek kartuşu, 3 adet çelik yelek, 173 adet Piroteknik madde, 3 bin 488 adet patlayıcı madde ele geçirildi.

Olayla ilgili 55 şüpheliye işlem yapıldığı belirtildi. Öte yandan, 37 şüpheli ise tutuklanarak cezaevine gönderildi. – İZMİR

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL