Magazin

Kalbimizi Fetheden Salih Bademci’nin Yüksek Enerjisinin Kaynağını Duyunca Çok Şaşıracaksınız

Salih Bademci, hem TV hem de dijital platformlardaki işleriyle yeteneğini ortaya koyarak adından sıkça söz ettiriyor. En son 49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülüne layık görülen Salih Bademci, konuşmasıyla kalplerimizi …

Kalbimizi Fetheden Salih Bademci’nin Yüksek Enerjisinin Kaynağını Duyunca Çok Şaşıracaksınız

Salih Bademci, hem TV hem de dijital platformlardaki işleriyle yeteneğini ortaya koyarak adından sıkça söz ettiriyor. En son 49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülüne layık görülen Salih Bademci, konuşmasıyla kalplerimizi eritmişti. Şimdi de Elle MAN dergisi Aralık sayısına röportaj veren Bademci, yüksek enerjisini korumak için neler yaptığından bahsetti.

İşte detaylar 👇

Elveda Rumeli dizisiyle hayatımıza giren Salih Bademci, hem televizyon hem de dijital platformlarda rol aldığı dizi ve filmlerle son dönemde yıldızı parlayan oyunculardan biri.

Daha öncelerde Öyle Bir Geçer Zaman Ki, İstanbullu Gelin, Kiralık Aşk, Terzi ve Kulüp gibi yapımlarla bizi kendine hayran bırakan Salih Bademci, şimdilerde Dilek Taşı adlı dönem dizisinde karşımıza çıkıyor.

Rol aldığı her projeyi arşa çıkaran Salih Bademci, geçtiğimiz günlerde düzenlenen 49. Pantene Altın Kelebek Ödüllerine de damgasını vurdu desek yeridir.

“En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü hakkıyla kazan Salih Bademci, yaptığı konuşmalar ile gönülleri bir kez daha fethetti.

Elle Man dergisinin Aralık sayısı için Melda Nar’a röportaj veren Salih Bademci, hayatına dair dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Salih Bademci, kendini “Yüksek enerjili bir insanım. Mutlu olmayı seven bir insanım çünkü kendimi mutlu etmeden karşımdakini mutlu edemeyeceğimi biliyorum ve bu yüzden de kendi enerjimi sürekli yularda tutmaya çalışıyorum “ diyerek anlattı.

Salih Bademci, pozitifliğinin sırrını ise “Pozitif olmaya çalışıyorum ki karşı tarafın enerjisi de yükselsin” diyerek açıkladı.

Siz Salih Bademci’nin açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım 👇

Kaynak: https://onedio.com/ ‘a Teşekkür ederiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL