Tv, Sanat Sinema

Kısmi Felç Geçirerek Hastaneye Kaldırılan Popstar Mehtap’tan Sevindirici Haber

Türkiye’nin en sevilen ses yarışmalarından biri olan Popstar Alaturka ile adını duyuran, Mehtap Yılmaz’ın geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılmıştı. Şarkıcı, sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Ebru Gündeş, Orhan Gencebay …

Kısmi Felç Geçirerek Hastaneye Kaldırılan Popstar Mehtap’tan Sevindirici Haber

Türkiye’nin en sevilen ses yarışmalarından biri olan Popstar Alaturka ile adını duyuran, Mehtap Yılmaz’ın geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılmıştı. Şarkıcı, sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Ebru Gündeş, Orhan Gencebay, Armağan Çağlayan ve Bülent Ersoy gibi isimlerin jüri koltuğunda oturduğu, Türkiye’nin en çok izlenen müzik yarışmalarından biri olan Popstar Alaturka programında adını altın harflerle yazdıran ve katıldığı yılın şampiyonu olan Mehtap Yılmaz, beyine pıhtı atması sonucunda kısmi felç geçirmişti.

Acı haber, hem sanat camiasında hem de hayranları arasında büyük bir üzüntüye yol açmıştı.

Yoğun bakıma alınan şarkıcıdan sevindirici haber iki günün sonunda geldi. Yılmaz, Instagram hesabından paylaşım yaparak sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Popstar, paylaşımına “Canlarım benim. Sizlerin dualarını kabul etti. Allah’ım bana bir mucize yarattı ve hayattayım. Mesajlarınızı tek tek okudum. Binlerce kez teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Ben de daha iyiyim. Ağır bir durum atlattım. Allah’a şükürler olsun artık odama çıktıö. Sizleri çok seviyorum. Cansınız” notunu düştü.

Kaynak: https://onedio.com/ ‘a Teşekkür ederiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL