Ekonomi

Mert Yazıcıoğlu’na yeni şok: Bir eski aşkı daha yakın arkadaşıyla birlikte

Mert Yazıcıoğlu’nun eski aşkı Dilan Çiçek Deniz ve yakın dostu Kubilay Aka birlikte tatile çıktı. Yazıcıoğlu’nun sosyal medyada ikilinin fotoğraflarını beğenmesine, “Biz bu filmi daha önce izledik” yorumları geldi.

Mert Yazıcıoğlu’na yeni şok: Bir eski aşkı daha yakın arkadaşıyla birlikte

Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu’ndan ayrıldıktan sonra Dilan Çiçek Deniz ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ancak ünlü çiftin aşkı kısa sürmüştü. Son olarak Deniz, aralarında Kubilay Aka’nın da bulunduğu arkadaş grubuyla tatile çıktı. Deniz, eski sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’nun yakın dostu Kubilay Aka ile Fransa’daki pozlarını yayınladı. Aka ve Deniz’in samimi pozları kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

“AKILLANMIYOR”

Bazı sosyal medya kullanıcıları fotoğrafları fazla samimi buldu ve Yazıcıoğlu’nu işaret ederek Aka’ya tepki gösterdi. Bazıları ise “Fotoğrafta iki eğlenen arkadaştan başka bir şey yok” diyerek ikilinin arkadaşlığının çok eskilere dayandığını savundu.

Yazıcıoğlu ise, yakın dostu ve eski aşkının Fransa tatili fotoğraflarını kalp emojisi koyarak beğendi.

Sosyal medya kullanıcıları Yazıcıoğlu’nun eskiden arkadaş olduğu Mert Ramazan Demir’i işaret ederek “Hiç akıllanmıyor”, “Biz bu filmi daha önce izledik” ve “Yine yeni yeniden aynı senaryo” yorumunda bulundu.

patronlardunyasi.com

İLGİLİ HABERLER

Kaynak: https://www.patronlardunyasi.com/ ‘a Teşekkür ederiz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL