Spor

Mondihome Kayserispor, Ziraat Türkiye Kupası’nda Alagöz Holding Iğdır FK ile karşılaşacak

Mondihome Kayserispor, Ziraat Türkiye Kupası 3. eleme turunda Alagöz Holding Iğdır FK ile oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı. Teknik direktör Recep Uçar yönetiminde gerçekleştirilen antrenman, salonda kuvvet çalışmasıyla başladı ve sahada ısınma hareketleri, pas çalışmasıyla devam etti. İdman, top kapma ve pres çalışmasının ardından çift kale maçla sona erdi. Mondihome Kayserispor ile Alagöz Holding Iğdır FK, 2 Kasım Perşembe günü saat 20:00’de Kayseri RHG Enertürk Enerji Stadyumu’nda karşılaşacak.

Mondihome Kayserispor, Ziraat Türkiye Kupası’nda Alagöz Holding Iğdır FK ile karşılaşacak

Mondihome Kayserispor, Ziraat Türkiye Kupası 3. eleme turunda Alagöz Holding Iğdır FK ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik direktör Recep Uçar yönetiminde gerçekleştirilen antrenman salonda kuvvet çalışmasıyla başladı ve sahada ısınma hareketleri, pas çalışmasıyla devam etti. İdman, top kapma ve pres çalışmasının ardından çift kale maçla sona erdi.

Mondihome Kayserispor ile Alagöz Holding Iğdır FK, 2 Kasım Perşembe günü saat 20: 00’de Kayseri RHG Enertürk Enerji Stadyumu’nda karşılaşacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL