Tv, Sanat Sinema

Netflix’in Yeni Animasyonu ‘Carol The End Of The World’ Dizisine Gelen Tepkiler

Martha Kelly, Beth Grant, Lawrence Pressman, Kimberly Hebert Gregory, Mel Rodriguez, Bridget Everett, Michael Chernus ve Delbert Hunt gibi isimlerin seslendirme kadrosunda olduğu Netflix’in yeni animasyon dizisi ‘Carol & The End Of The World’ 15 Ocak …

Netflix’in Yeni Animasyonu ‘Carol The End Of The World’ Dizisine Gelen Tepkiler

Martha Kelly, Beth Grant, Lawrence Pressman, Kimberly Hebert Gregory, Mel Rodriguez, Bridget Everett, Michael Chernus ve Delbert Hunt gibi isimlerin seslendirme kadrosunda olduğu Netflix’in yeni animasyon dizisi ‘Carol & The End Of The World’ 15 Ocak’ta yayınlandı.

Diziyi izleyenlerden tepkiler gecikmedi. 👇

Martha Kelly’nin ana karakter olan Carol’ı seslendirdiği Netflix’in animasyon dizisi ‘Carol & The End Of The World’ geçtiğimiz hafta izleyiciyle buluştu.

Başrolün yanı sıra seslendirme kadrosunda; Beth Grant, Lawrence Pressman, Kimberly Hebert Gregory, Mel Rodriguez, Bridget Everett, Michael Chernus ve Delbert Hunt yer alıyor.

‘Community’ ve ‘Rick and Morty’nin yazarlarından Dan Guterman’ın yaratıcısı olduğu mini dizide, sonu giderek yaklaşan gezegen ve yaklaşmakta olan kıyametin yarattığı kaosu benimsemekte zorlanan bir kadının Dünya’daki son aylarında anlam arayışına çıkması anlatılır.

Toplamda 10 bölüm olan Amerikan animasyon dizisi ‘Carol & The End Of The World’ 15 Aralık’ta Netflix kütüphanesine eklendi.

Diziyi izlerken aynı zamanda izleyici, Dünya’daki son aylarıyla karşı karşıya kaldığında farklı türdeki insanların ne yapacağına dair çok fazla fikir üretiyor.

Başıboş bir gezegen bizim gezegenimize doğru hızla yaklaştığı esnada yedi buçuk ay içinde yaşamı yok edeceği biliniyor. Hayalleri gerçekleştirmek ve yapılması gerekenler listesindeki şeyleri işaretlemek için bu kadar sınırlı bir süre varken, nüfusun çoğu partilerde sarhoş olmak ya da dünya çapında uçsuz bucaksız tatillere çıkmakla meşgul.

Diziyi henüz izlemediyseniz fragmanı izleyerek merakınızı giderebilirsiniz.👇

Diziyi izleyenlerden tepkiler gecikmedi:

👇

👇

👇

👇

👇

İzlediyseniz yorumlarda buluşalım.👇

Kaynak: https://onedio.com/ ‘a Teşekkür ederiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL