Güncel Haberler

NetWork, özel kumaş detaylarına sahip parti koleksiyonunu tanıttı

NetWork, siyah kadife, gümüş ve altın rengi detaylarla zenginleştirilmiş parti koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyonda siyah, altın, gümüş ve kahve renklerde kazaklar, rugan topuklu sandaletler, botlar ve ayakkabılar, ışıltı taş detaylarına sahip suni kürkler, kolyeler, küpeler, bilezikler ve şapkalar yer alıyor. Ayrıca erkekler için siyah ve altın renkli kadife ceketler, şal yaka smokinler, yelekler ve özel dikim tarzlarına sahip beyaz gömlekler de koleksiyonda bulunuyor.

NetWork, özel kumaş detaylarına sahip parti koleksiyonunu tanıttı

NetWork, özel kumaş detaylarına sahip parti koleksiyonunu tanıttı.

Şirket açıklamasına göre, siyah kadife, gümüş ve altın rengi ceketler, gümüş ve altın rengi düğmelerle zenginleştirilmiş detaylarla sunuluyor.

Kazaklarda, siyah, altın, gümüş ve kahve renkler yer alıyor. Siyah, gümüş ve dore renklerden oluşan rugan topuklu sandalet, bot ve ayakkabılarda, suni kürk ve ışıltı taş detayları bulunuyor. Kolye, küpe, bilezik ve şapkalar ise tamamlayıcı olarak öne çıkıyor.

NetWork’ün erkekler için tasarladığı siyah ve altın renkli kadife ceketleri, şal yaka smokinler, yelekler de koleksiyonda yer alıyor. Beyaz gömlekler de özel dikim tarzları ve düğme detaylarıyla sunuluyor. Siyah ve kahve tonlarındaki bağcıklı Oxford deri ayakkabılar ise tamamlayıcı parçalardan biri olarak koleksiyonda yer alıyor.???

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL