Tv, Sanat Sinema

Ölüm Tehdidi Almasına Rağmen Dur Durak Bilmiyor: Fenomenlerin Korkulu Rüyası Alp Kılınç İlk Kez Konuştu

Sosyal medya fenomeni Alp Kılınç gündemimizden düşmek bilmeyen Dilan Polat olaylarından sonra düğmeye bastı. Adeta tüm şaibeli fenomenleri bitirmeye ant içen Alp Kılınç’ın her paylaşımı gündemde bomba etkisi yaratıyor. Bugün TV8 ekranlarında …

Ölüm Tehdidi Almasına Rağmen Dur Durak Bilmiyor: Fenomenlerin Korkulu Rüyası Alp Kılınç İlk Kez Konuştu

Sosyal medya fenomeni Alp Kılınç gündemimizden düşmek bilmeyen Dilan Polat olaylarından sonra düğmeye bastı. Adeta tüm şaibeli fenomenleri bitirmeye ant içen Alp Kılınç’ın her paylaşımı gündemde bomba etkisi yaratıyor. Bugün TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına katılan Kılınç yine çok konuşulacak sözler söyledi. 

Hadi detayları görelim…

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=Viits…

Sosyal medya fenomeni Alp Kılınç, kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarının ortaya atıldığı ilk günden bu yana yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekiyor.

TV8 ekranlarının popüler magazin programı 2. Sayfa’ya konuk olan Kılınç bu paylaşımları yapmaya başlamasının nedenleri anlattı.

Kılınç ‘Eskiden beri hepimiz takipleşiyoruz. Yarımızdan çoğu arkadaş. Bunların ilk videosunu da biz paylaştık. Dalga geçerek Instagram’da içerik yapıyorum ‘şu görgüsüzlüğe bak’ diyerek paylaşımlar atmışım. Bir yerden sonra keyif vermeye başladı. Olaylar gerçek mi değil mi bilmiyoruz bu olaylar patladığında. Bu sefer ben paylaşım yapmayınca ‘sen insan mı ayırt ediyorsun?’ dendi. İşte o zaman ben bir başladım yardırmaya. Eş, dost, arkadaş kimse umrumda değil. Herkesi paylaşacağım’ dedi.

Instagram ve Twitter hesaplarında yaptığı paylaşımlarla fenomenlerin korkulu rüyası haline gelen Kılınç, Dilan Polat’ın kendisine ulaşarak “Ortada hiçbir şey yok. Her şey gerçek dışı.” dediğini belirtti.

“Ben daha asıl paylaşımlarımı atmadım. Ben onları da atarsam burada kaos çıkar” diyen Alp Kılınç’ın öne sürdüğü isimlerden biri de Danla Biliç olmuştu.

Kılınç kendisine gelen “Neden Danla Bilic?” sorusuna “çok bir şey bilmiyorum bu arada” yanıtını verdi. “Bir şey ortaya çıkarsa bunun ucu herkese değecek” diyen Alp Kılınç, Danla için “makyaj malzemesi veriyorken başka bir şey de satıyor olabilir” ifadelerini kullandı.

Alp Kılınç’ın paylaşımları sonrası lüks hayatlarını bir anda mütevazileştiren fenomenler de oldu biliyorsunuz. Kılınç da “Önceden aklınız neredeydi?” diye tepkisini gösterdi.

Kılınç, altına olan sevdasıyla bilinen fenomenlerden Nevra Bilem’i de radarına almıştı. Alp Kılınç, Bilem’in “Altınların fazlası var bu az kali” dediği yorumu da ifşalamıştı.

Gündem yaratan bazı paylaşımları kaldırmak durumunda kaldığının altını çizen Alp Kılınç tehditler aldığını açıklamıştı.

“Benim ailem Gaziantep’te yaşıyor. O insanları arayıp da neden tehdit ediyorsunuz? Ailemi “senin çocuğunu öldürürüz. Biz çabucak herkese ulaşırız” diyerek tehdit etmişler.”

“Bu aralar yalnız gezmemem için tehditler alıyorum” diyen Kılınç’ın o sözlerini buradan da dinleyebilirsiniz

Programda bir iddia daha gündeme geldi. O da Dilan Polat’ın Sıla Doğu’ya çok fazla para vermediği oldu. Söylenenlere göre “Sıla parayı yanlış yerlere harcamasın diye” az para veriliyormuş ve Sıla Doğu’nun üzerinde sadece arabası varmış.

Sizin konu hakkındaki düşüncelerinizi de merak ediyoruz…

Kaynak: https://onedio.com/ ‘a Teşekkür ederiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL