Tv, Sanat Sinema

Oyunculuğun Zekatını Vermesi Gereken Gökçe Bahadır’dan Hiç Duymadığınız İtiraflar!

Ömer dizisinde Gamze karakteriyle karşımıza çıkan Gökçe Bahadır ekranda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Önce Kulüp, daha sonra Ömer derken seyircinin takdirini kazanan başarılı isim, katıldığı programda şaşırtıcı itiraflarda bulundu! Gelin …

Oyunculuğun Zekatını Vermesi Gereken Gökçe Bahadır’dan Hiç Duymadığınız İtiraflar!

Ömer dizisinde Gamze karakteriyle karşımıza çıkan Gökçe Bahadır ekranda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Önce Kulüp, daha sonra Ömer derken seyircinin takdirini kazanan başarılı isim, katıldığı programda şaşırtıcı itiraflarda bulundu!

Gelin birlikte bakalım.👇🏻

Gökçe Bahadır bugüne kadar birçok başarılı yapımda kalbimize dokunan karakterleri canlandırdı.

İlk olarak sevilen dizi Hayat Bilgisi’nde ‘Törpü’ karakteri ile seyirci karşısına çıkmıştı hatırlarsanız. Daha sonra Mühürlü Güller, Sensiz Olmaz, Aramızda Kalsın gibi yapımlarda rol aldı. 

Tabii Yaprak Dökümü’nde canlandırdığı Leyla karakterini anmadan olmaz!

Daha sonra Ufak Tefek Cinayetler ile bambaşka bir rolde karşımıza çıktı Bahadır.

Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen gibi başarılı isimlerin yer aldığı projede izleyenleri ekrana kilitlemeyi başarmıştı. Canlandırdığı karakter her ne kadar eleştirilere maruz kalsa da bir yandan da övmeden edemiyorduk kendisini!

Geçtiğimiz sezonun en tartışmalı dizilerinden olan Ömer’de ise Gamze karakteriyle karşımıza çıktı.

Selahattin Paşalı ile başrolü paylaşan oyuncu, ilk bölümle birlikte herkesin beğenisini kazandı. İkinci sezonu geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan Ömer, tartışmalı sahneleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. 

Öyle ki her bölümden sonra Gökçe Bahadır ismini sosyal medyada görmeye alıştık!

Özellikle Kulüp dizisindeki sahnelere diyecek sözümüz yok! Peki Gökçe Bahadır kendisini izlediği zaman ne hissediyor dersiniz?

Gökçe Bahadır, Kulüp dizisindeki rol arkadaşı Fırat Tanış ile ‘Rolden Çıkanlar’ programında karşı karşıya geldi. Son zamanların en uyumlu çiftlerinden birisi olarak gösterilen ikili, hem Kulüp dizisi üzerine hem de oyunculuk hayatına üzerine sohbet etti.

Birçok oyuncunun aksine Gökçe Bahadır rol aldığı tüm dizilerin bütün bölümlerini izlediğini söyledi!

Fırat Tanış’ın ‘kendini izlediğin zaman ne hissediyorsun?’ sorusu üzerine Gökçe Bahadır’ın her bölümü izlediğini öğrendik. 

‘100 bölümse 100 bölüm, oturup izlerim!’

Ayrıca Kulüp dizisi için de audition vermiş kendisi!

Oyuncular, bazı yapımlarda rol almadan önce uygun olup olmadıklarını test etmek için auditiona, oyuncu seçmelerine katılırlar. Biz her ne kadar artık ünlü isimlerin seçmelere katılmadığını düşünsek de bu durum tam olarak öyle değilmiş!

Gökçe Bahadır, özellikle Kulüp dizisinde Mathilda rolü için auditiona katılmış. Genç bir anne olarak dönem dizisinde nasıl olacağını göstermek için!

“Ben anneme bile spoiler vermem!”

Dizilerde rol alan oyuncuların yakınlarına spoiler verip vermedikleri ise merak edilen diğer bir konu. Öğrendiğimiz kadarıyla Gökçe Bahadır annesine bile spoiler vermiyormuş.

“Saklamaya devam et, ileride değerlenir.”

Ayrıca Gökçe Bahadır’ın, görselden de görebileceğiniz üzere, mesleğin ilk yıllarından itibaren senaryoları sakladığını öğrendik. 😂

Gökçe Bahdır ve Fırat Tanış’ın videosuna buradanulaşabilirsiniz.

O zaman yorum sırası sizde! Gökçe Bahadır’ın oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz?

Kulüp ve Ömer dizilerini izlediniz mi? 

Haydi yorumlara!

Kaynak: https://onedio.com/ ‘a Teşekkür ederiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL