Oyun

Pillars of Eternity 2’nin Konsol İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Pillars of Eternity II: Deadfire Ultimate Edition önümüzdeki ay bizlerle…

Pillars of Eternity 2’nin Konsol İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu

2018’de PC için çıkan Pillars of Eternity 2 beğenilen bir RYO olmayı başarmıştı. Takip eden süreçte, konsol oyuncularını da bu deneyimden mahrum etmek istemeyen Obsidian Entertainment; PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için Pillars of Eternity 2: Deadfire Ultimate Edition’ı duyurmuştu. Ancak, geçen sene gelen bu duyurunun ardından pek yeni bir bilgi paylaşılmamıştı. Ama artık durum değişti, oyunun konsol portunun ne zaman çıkacağı ilan edildi.

Yapılan açıklamaya göre PoE 2: Deadfire Ultimate Edition, 28 Ocak 2020’de konsollarımıza teşrif edecek. Oyunun hem dijital hem de fiziksel versiyonu satışa sunulacak. Bir Collector’s Edition’ı da bulunacak. (Yalnız ismi komik olmuyor mu; PoE 2: Deadfire Ultimate Edition Collector’s Edition :))

PoE 2 çıktığı yıl çeşitli ödüller kazanmayı başarmıştı; yılın RYO ödülü de bu ödüller arasındaydı. Obsidian, klasik RYO’ların izinden giden bu yapımıyla takipçilerini memnun etmeyi bilmişti. Şimdi de sıra konsol oyuncularına gelmiş durumda. Bakalım Divinity Original Sin 2'nin konsol portu kadar beğenilen bir port olacak mı?

Kaynak: https://oyungezer.com.tr/ ‘ye Teşekkür Ederiz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL