Güncel Haberler

Sakarya’da Silah Kaçakçılığı ve Uyuşturucu Ticaretine Operasyon: 4 Şüpheli Yakalandı

Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Adapazarı, Arifiye, Erenler ve Serdivan ilçelerinde gerçekleştirilen operasyonlarda silah kaçakçılığı ve uyuşturucu ticaretiyle ilgili 4 şüpheli gözaltına alındı. Operasyonlarda 7 ruhsatsız tabanca, 11 kurusıkı tabanca, 1 namlu yapımında kullanılan presli matkap, 10 lazer nişan tertibatı, 29 fişek, tabanca tamiri ve yapımında kullanılan aparatlar, 92 gram esrar, 70 gram metamfetamin, 9 adet sentetik ecza, 2.5 gram sentetik uyuşturucu ve 1 hassas terazi ele geçirildi.

Sakarya’da Silah Kaçakçılığı ve Uyuşturucu Ticaretine Operasyon: 4 Şüpheli Yakalandı

Sakarya’da polis ekiplerince silah kaçakçılığı ve uyuşturucu ticaretine yönelik 4 ilçede gerçekleşen operasyonlarda 4 şüpheli yakalandı.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince silah kaçakçılığı ve uyuşturucu madde ticareti ile kullanımına yönelik Adapazarı, Arifiye, Erenler ve Serdivan ilçelerinde gerçekleştirilen operasyonlarda 4 şüpheli gözaltına alındı. Yapılan aramalarda ise 7 ruhsatsız tabanca, 11 kurusıkı tabanca, 1 namlu yapımında kullanılan presli matkap, nişan tertibatına takılan 10 lazer, 29 fişek, tabanca tamiri ve yapımında kullanılan aparatlar, 92 gram esrar, 70 gram metamfetamin, 9 adet sentetik ecza, 2 buçuk gram sentetik uyuşturucu, 1 hassas terazi ele geçirildi. – SAKARYA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL