Güncel Haberler

Samsun İlkadım Belediyesi, Tehlike Arz Eden Metruk Binaları Yıkıyor

Samsun’un İlkadım Belediyesi, ilçe genelinde tehlike arz eden metruk binaları tespit ederek yıkımını gerçekleştirdi. Yıkım İşleri Müdürlüğü ekipleri, güvenlik önlemi alarak metruk binaları yıktı. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, kentin estetik görüntüsünü bozan ve can güvenliğini tehlikeye atan binaların yıkımının devam edeceğini belirtti.

Samsun İlkadım Belediyesi, Tehlike Arz Eden Metruk Binaları Yıkıyor

Samsun’un İlkadım Belediyesi, ilçe genelinde tehlike arz eden metruk binaları tespit ederek yıkımını gerçekleştirdi.

Sırasıyla ilk olarak Kıran Mahallesi 110. Sokak, Liman Mahallesi Orhan Hakalmaz Sokak, Saitbey Mahallesi Gönül Sokak’ta bulunan metruk binada güvenlik önlemi alan Yıkım İşleri Müdürlüğü ekipleri, çevre hanelerin toz ve kirden etkilenmemesi için sulama işlemi gerçekleştirdi. Akabinde iş makineleri yardımıyla metruk binanın yıkımı güvenli bir şekilde tamamlandı. Mahalle sakinleri ise İlkadım Belediyesi Yıkım İşleri ekiplerine teşekkür etti.

Söz konusu çalışmaların tespit edilen diğer noktalarda devam edeceğini belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Kentin estetik görüntüsünü bozan, ömrünü tamamlamış ve can güvenliğini tehlikeye atan binaların yıkımını sürdürüyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana üzerinde hassasiyetle çalıştığımız bir konuydu. Vatandaşlarımız da yapılan çalışmalardan memnun. Emeği geçen tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. – SAMSUN

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL