Ekonomi

Seç Market, Bayim Olur Musun Fuarı’nda büyük ilgi gördü

Seç Market, İstanbul’da düzenlenen Bayim Olur Musun Fuarı’na katılarak mağaza esintili standıyla ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Seç Market, perakende sektöründe esnaf dostu iş modeliyle öne çıkan bir marka olarak fuara ikinci kez katıldı. Fuar boyunca Seç Cafe bölümünde bir araya gelen ziyaretçilere Seç Market’in iş modeli hakkında bilgi verildi. Seç Market, Türkiye genelinde 2 bin 600’ü aşan bayisiyle perakende sektöründe önemli bir oyuncu haline gelmiştir.

Seç Market, Bayim Olur Musun Fuarı’nda büyük ilgi gördü

Seç Market, 26- 29 Ekim arasında İstanbul’da düzenlenen Bayim Olur Musun Fuarı’na katıldı. Mağaza esintili tasarımıyla dikkat çeken Seç standı, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Perakende sektöründe esnaf dostu iş modeliyle öne çıkan Seç Market, 26-29 Ekim arasında İstanbul’da bu yıl 21’incisi düzenlenen ‘Bayim Olur Musun Fuarı’na katıldı. Franchising ve markalı bayilik sektörünün önemli oyuncularını bir araya getiren fuarda ikinci kez yer alan Seç Market, standıyla ilgi odağı oldu. 30’u aşkın farklı sektörden 100’den fazla yerli ve yabancı markanın katılımıyla Yenikapı’da düzenlenen ve alanında Türkiye’nin en büyüklerinden olan fuarı yaklaşık 13 bin yerli ve yabancı ziyaretçi gezdi.

Fuarı ziyaret eden Seç Market Genel Müdürü Altan Sekmen, fuarla ilgili şunları söyledi:

“Sektörümüz açısından çok değerli olan bu fuara yeniden katılmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Seç Market tasarımlı standımız ve misafirperverliğimizle ziyaretçilerimize market deneyimini yaşatıyoruz. Mağazalarımızda müşterilerimizin yüzünü güldürürken burada da ziyaretçilerimizin yüzünü güldürmek istedik. Geleneksel esnaf kültürünü modern marketçilik anlayışıyla bir araya getirdiğimiz Seç ekosistemimiz, esnafımızın teveccühüyle her geçen gün büyüyüp güçleniyor. Türkiye genelinde Seç tabelasına sahip 2 bin 600’ü aşan mağaza sayımızla Türkiye’deki en büyük franchising markaları arasındayız.”

Çok sayıda katılımcının ziyaret ettiği ve Seç iş modeli hakkında da bilgi verilen stantta fuar boyunca ziyaretçiler, Seç Cafe bölümünde bir araya geldi.

Bizim Toptan altında 2014 yılında faaliyete Seç market, 2016 yılında bugünkü ismini aldı. Bugün Seç Market, 81 ilde 2 bin 600’ü aşan bayisiyle perakende sektöründeki önemli oyunculardan biri haline geldi. İş ortaklığı sistemiyle mahalle esnafına destek veren iş modeli, mahalle esnafının sıcaklığı ve samimiyeti ile kurumsal tecrübeyi buluşturarak modern marketçilik anlayışına hizmet ediyor. Seç Market, raf diziliminden ürün tedarikine, dijital altyapıdan sosyal medya iletişimine, pazarlamadan satın almaya birçok alanda verdiği destekle iş ortaklarının kendi işinin sahibi olarak ve ‘mahalleden biri’ kalarak büyümelerine yardımcı oluyor. Seç Market mağazalarında, Yıldız Holding özel markalarının da dahil olduğu 5 binden fazla ürünün yanı sıra bölgelere göre farklı yöresel ürünlerin de satışı yapılıyor.

ADVERTORİAL YAYIN

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL