Ekonomi

Seda Sayan, Enis Arıkan’ın sahne performansı hakkında konuştu: Tamamen Seda Sayan’mış gibi

Şarkıcı Seda Sayan’ın müzisyen eşi Çağlar Ökten, önceki gece Kozyatağı Hilton Otel’deki Sahne 17’de sahne aldı.

Seda Sayan, Enis Arıkan’ın sahne performansı hakkında konuştu: Tamamen Seda Sayan’mış gibi

Çağlar Ökten, sahne performansını sergilemeye eşi Seda Sayan ile birlikte geldi.

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Sayan, geçtiğimiz hafta yılbaşı gecesi “O Ses Türkiye” programında Enis Arıkan’ın “Ah Geceler” şarkısını seslendirmesi hakkında konuştu.

“ÇOK BAŞARILI O, ÇOK”

Seda Sayan, “Bayılıyorum ben Enis’e ya. Prova görüntüleri de geldi bana. Bu kadar güzel olacağı belliydi. Tamamen Seda Sayan’mış gibi yapması harikaydı. Çok başarılı o, çok!” dedi.

SEDA SAYAN’DA SÜNNET DERİSİ ENJEKTE ETTİRDİ

Daha önce defalarca kez bıçak altına yatan Sayan, son olarak Kasım ayında yüzüne sünnet derisinde elde edilen bir sıvı enjekte ettirdi.

Ardından geçtiğimiz günlerde de göğüs dekoltesi tarafına sünnet derisi sıvısı enjekte ettiren Sayan, “Cilt altına iğneyle yapılan bir şey. Yaralar için harika bir şey. Bunu çok yaptıran var ve tek söyleyen benim. Ben bakımlı bir kadınım yaptırırım. Yaptıramayan da varsa gelsin, ona da yaptırırım. Belki üçüncü kez yine yaptırırım bu sefer ellerime olabilir.” dedi.

ŞARKICI MARAL: HER ŞEYE SAHİBİZ AMA BEKLENTİLER HER ZAMAN OLUYOR

Geceye katılan bir diğer isim şarkıcı Maral’dı. 2024 yılı dilekleri hakkında konuşan Maral, “Her yıl olduğu gibi güzel dileklerim var. Her şeye sahibiz ama beklentiler her zaman oluyor. Savaşların olmadığı, çocukların ölmedi bir yıl diliyorum. Herkes sağlıklı, mutlu ve huzurlu olsun.” dedi

patronlardunyasi.com

Kaynak: https://www.patronlardunyasi.com/ ‘a Teşekkür ederiz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL