Ekonomi

Şeyma Subaşı Şevval Şahin’in eski sevgilisiyle fotoğraf paylaştı

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, manken Şevval Şahin’in olaylı eski sevgilisi Marcus Aral ile karesini sosyal medya hesabından paylaştı.

Şeyma Subaşı Şevval Şahin’in eski sevgilisiyle fotoğraf paylaştı

Manken Şevval Şahin hem sosyal medya kullanıcıları hem de magazinciler tarafından Şeyma Subaşı’na benzetiliyor. Şahin’in kombinleri, fotoğraf çekimleriyle Subaşı’nı taklit ettiği, birebir kopyaladığı ve hatta Şahin’in birebir Subaşı gibi olmak için uğraştığı iddia edildi.

Ancak iki isim dost olmayı tercih etti. Şahin ve Subaşı hala arkadaşlık yapıyor.

YENİ SEVGİLİSİNİ DENİZE ATTI

Tüm bu iddialar konuşulurken Şevval Şahin o dönem sevgilisi olan Marcus Aral’dan ayrılmıştı. Başka bir erkek arkadaşıyla cafede oturan Şahin hayatının şokunu yaşadı. Marcus cafeye gelmiş ve Şahin’in yeni erkek arkadaşını denize atmıştı. İki taraf da birbirinden şikayetçi olmuştu. Şahin bir süre sonra tekrar Marcus ile barışmış sonra yine ayrılmıştı.

MARCUS VE MEEDO KAVGASI

Hatta bir dönem Subaşı’nın eski kocası Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi, arkadaşlarıyla birlikte Şevval Şahin’in eski sevgilisi Yiğit Marcus Aral’a saldırdığı ve kavga ettikleri iddia edilmişti. İki taraftan da herhangi bir açıklama gelmedi.

MARCUS VE ŞEYMA BİR ARADA

Bir süredir Miami’de tatil yapan Subaşı dün akşam ‘villa terra veritatis’ adlı mekanda düzenlenen etkinliğe katıldı. Subaşı mekanda Şeyma Subaşı’nın eski sevgilisi olan Marcus Aral ile birlikte fotoğraf çekilip sosyal medya hesabından paylaştı.

patronlardunyasi.com

Kaynak: https://www.patronlardunyasi.com/ ‘a Teşekkür ederiz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL