Magazin

Tansu Dayan, TikTok Canlı Yayınında Dekolte Vererek Bağış Toplayan Kadını Tiye Alınca Olanlar Oldu!

TikTok, dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan bir sosyal medya platformu biliyorsunuz ki. Canlı yayın özelliği sayesinde kullanıcılar, izleyicileriyle anlık olarak etkileşime geçme fırsatı buluyor. Dün gece TikTok’ta canlı yayın açan …

Tansu Dayan, TikTok Canlı Yayınında Dekolte Vererek Bağış Toplayan Kadını Tiye Alınca Olanlar Oldu!

TikTok, dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan bir sosyal medya platformu biliyorsunuz ki. Canlı yayın özelliği sayesinde kullanıcılar, izleyicileriyle anlık olarak etkileşime geçme fırsatı buluyor. Dün gece TikTok’ta canlı yayın açan ‘@lazkizi3405’ isimli kullanıcının yayını ve atılan hediyeler gündem oldu. Sosyal medya fenomeni Tansu Dayan, TikTok’ta canlı yayın açıp göğüs dekoltesi vererek bağış toplayan bu kullanıcıyı tiye alınca olanlar oldu. 

İşte detaylar 👇

TikTok, dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan ve artık her on kişiden dokuzunun kullandığı çok büyük bir platform haline geldi biliyorsunuz ki.

TikTok’un canlı yayın özelliği sayesinde kullanıcılar, izleyicileriyle anlık olarak etkileşime geçebiliyor. Bu özelliği ne kadar iyiye kullananlar olsa da suistimal edenler de oluyor tabii ki.

Dün gece saatlerinde TikTok’ta canlı yayın açarak izleyenlerden hediye alan “@lazkizi3405” isimli kadının yayını sosyal medyada olay oldu.

Göğüs dekoltesi vererek kullanıcılardan bağış toplayan “@lazkizi3405” adlı kullanıcı bu halleriyle sosyal medyanın diline düştü.

Hâl böyle olunca taklitler kralı Tansu Dayan da bu kullanıcıyı tiye alınca olanlar oldu.

👇

Paylaşımının altına “Araladım, hediyelerinizi bekliyorum 😇😇😇” notunu düşen Dayan’ın bu paylaşımı kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Tansu Dayan’ın videosuna gelen bazı yorumlar 👇

Siz Tansu Dayan’ın bu taklidi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım 👇

Kaynak: https://onedio.com/ ‘a Teşekkür ederiz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL