Spor

Türk Yıldızları’nın Cumhuriyet Bayramı gösterisi kokpit görüntüleri paylaşıldı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılı kutlamaları kapsamında İstanbul Boğazı’nda gösteri uçuşu yapan Türk Yıldızları’nın pilotların kokpit içerisinden çekilen görüntüleri paylaşıldı. Türk Yıldızları, gösteri sırasında boğazda geçişi izleyen vatandaşları selamlayarak Ayyıldız ve 100 simgesi oluşturdu.

Türk Yıldızları’nın Cumhuriyet Bayramı gösterisi kokpit görüntüleri paylaşıldı


29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılı nedeniyle İstanbul Boğazı’nda gösteri uçuşu yapan Türk Yıldızları’nın kokpit içerisinden görüntüleri paylaşıldı.

Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla Milli Savunma Bakanlığı İstanbul Boğazı’nda 100 gemi ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları için geçit töreni düzenledi. Geçiş sırasında Türk Yıldızları, Solo Türk ve F-16’lar gösteri uçuşu yaptı. Türk Yıldızları’nın gösteri sırasında pilotların kokpit içerisinden görüntüler paylaşıldı. Türk Yıldızları boğazda geçişi izleyen vatandaşları selamlayarak gökyüzüne Ayyıldız ve 100 simgesi yaptı. Türk Yıldızları’nın İstanbul semalarında uçtuğu anlar da görüntülendi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL