Tv, Sanat Sinema

YEMEKTEYİZ KİM KAZANDI 8 ARALIK 2023? Zuhal Topal’la Yemekteyiz birincisi kim oldu, 75 bin TL’yi kim aldı? İşte Zuhal Topal’la Yemekteyiz haftanın puan durumu ve para ödülünü kazanan isim!

Zuhal Topal’la Yemekteyiz kazananı 8 Aralık 2023 Cuma günü belli oldu. Hafta içi her gün seyirci karşısına çıkan yemek yarışması Zuhal Topal’la Yemekteyiz’in son bölümünde, haftanın finali heyecanı yaşandı. Birbirinden farklı beş yarışmacının 75 bin TL’lik para ödülü için mutfakta hünerlerini sergilediği yarışmada bu hafta Meltem Hanım, Uğur Bey, Tursun Hanım, Yasin Bey ve Dilan Hanım mücadele etti. Haftanın puanlarına göre 17 puan alan Yasin Bey Yemekteyiz’in sonuncusu olurken, toplamda 39 puana ulaşan bir yarışmacı da birinci olarak 75 bin TL’yi kazanmanın sevincini yaşadı. 4-8 Aralık tarihli Yemekteyiz’de Zuhal Topal’ın puanları da birinciyi belirlemede etkili oldu. Peki, 8 Aralık Yemekteyiz kim kazandı, birinci kim oldu? İşte, Zuhal Topal’la Yemekteyiz haftanın puan durumu ve para ödülünü kazanan isim…

YEMEKTEYİZ KİM KAZANDI 8 ARALIK 2023? Zuhal Topal’la Yemekteyiz birincisi kim oldu, 75 bin TL’yi kim aldı? İşte Zuhal Topal’la Yemekteyiz haftanın puan durumu ve para ödülünü kazanan isim!

8 Aralık Zuhal Topal’la Yemekteyiz birincisi kim oldu? sorusu yanıtını buldu. Tv8 ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Zuhal Topal’ın yaptığı yarışmada cuma günü haftanın puanları tek tek açıklandı. 4-8 Aralık 2023 Zuhal Topal’la Yemekteyiz haftasında cuma günü yapılan oylama sonucu birinci olan isim toplamda 39 puan aldı. Final anında birinci olan yarışmacı büyük sevinç yaşadı. Peki, Yemekteyiz’de bu hafta kim kazandı? İşte, son bölümde yaşananlar.

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ BİRİNCİSİ KİM OLDU?

İzleyenlerin beğenisini kazanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de 8 Aralık Cuma akşamı verilen oylar açıklandı. Sunucu Zuhal Topal’ın da oylarının geçerli olduğu yarışmada oy dağılımı şöyle oldu;

Beşinci olan isim Yasin Bey oldu. Yarışmacı rakiplerinden ve Zuhal Topal’dan toplamda 17 puan alabildi.

Haftanın dördüncüsü 20 puan alan Tursun Hanım oldu. Tursun Hanım toplamda 20 puan aldı.

Haftanın üçüncüsü Uğur Bey oldu. 22 puan alan Uğur Bey 5 bin TL’ye veda etti.

Haftanın ikincisi 28 puan alan Meltem Hanım oldu. Meltem Hanım büyük ödülü 1 puan farkla kaybetti.

Haftanın birincisi olarak 75 bin TL’nin sahibi Dilan Hanım oldu. İddialı yarışmacı rakiplerinden ve Zuhal Topal’dan 39 puan alarak haftayı şampiyon olarak tamamladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL