Oyun

Yeni Matrix Filmi Jonathan Groff’u Kadrosuna Kattı

Dayak yiyici mi? Dayak atıcı mı?

Yeni Matrix Filmi Jonathan Groff’u Kadrosuna Kattı

Geçtiğimiz dönemlerde resmen duyurulan yeni Matrix filminin çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Keanu Reeves ve Carie-Anne Moss ikilisinin geri dönüşüyle birlikte filme duyulan ilgi epey artmış durumda. An itibariyle “Project Ice Cream” çalışma ismiyle çekimlerini sürdüren filmin senaryosu hakkında henüz hiçbir şey bilmiyoruz.

Filmin kadrosuna kattığı son isim ise daha önce Mindhunter dizisinde de izlediğimiz ve Frozen 2 animasyonunda Kristoff karakterini canlandıran Jonathan Groff oldu. Yahya Abdul-Mateen II ve Neil Patrick Harris gibi yeni isimleri de bünyesinde barındıran filmde yer alacak karakterler ise henüz belli değil. Tabii Keanu ve Carie-Anne'nin Neo ve Trinity'e geri döneceği bariz ancak diğer oyuncular için bir rol açıklaması henüz yapılmadı.

  • Matrix 4'ün Yeni Başrolü Belli Oldu
  • Yeni Matrix Filminin Senaryosu, Keanu Reeves'i Heyecanlandırmış

Büyük bir gizlilikle çalışmaları devam eden Matrix 4 için Warner Bros. henüz bir vizyon tarihi açıklamış değil, filmden ilk posterler ve videolar gelince hem senaryo hem de yeni karakterler hakkında çok daha net fikirlere sahip oluruz. Bakalım uzun bir bekleyişin ardından geri dönen Matrix, hayranlarını mutlu edecek mi?

Kaynak: https://oyungezer.com.tr/ ‘ye Teşekkür Ederiz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL