Güncel Haberler

Ankara’da 15 Yaşındaki Genç Kız Ölü Olarak Bulundu

Ankara’nın Sincan ilçesinde, 15 yaşındaki bir genç kızın ölü olarak bulunduğu bildirildi. Polis ekiplerinin yaptığı inceleme sonucunda, genç kızın tabanca ile vurularak hayatını kaybettiği belirlendi. İlk incelemelerde intihar ettiği düşünülen genç kızın bir not bıraktığı bilgisi elde edildi. Kesin ölüm nedeni ise otopsi sonucunda belli olacak.

Ankara’da 15 Yaşındaki Genç Kız Ölü Olarak Bulundu

Ankara’nın Sincan ilçesinde 15 yaşındaki bir genç kızın tabanca ile vurularak ölü olarak bulunduğu bildirildi. Polis ekipleri olay yerinde inceleme yaparken, genç kızın intihar ettiği düşünülüyor.

TABANCA İLE VURULARAK HAYATINI KAYBETMİŞ

Edinilen bilgilere göre olay akşam saatlerinde Sincan ilçesi Ahi Evren Mahallesi Diriliş Sokak’ta meydana geldi. Silah sesi duyan vatandaşlar olayı polis ekiplerine bildirdi. Polis ekiplerinin yaptığı çalışma sonucu Z.Ç. isimli 15 yaşındaki kız çocuğunun tabanca ile vurularak hayatını kaybettiği belirlendi.

ARDINDA BİR NOT BIRAKMIŞ AMA…

Polis ekiplerinin ilk incelemesi sonucu intihar ettiği düşünülen genç kızın bir not bıraktığı bilgisine ulaşıldı. Notun içeriği öğrenilemezken genç kızın kesin ölüm nedeni ise yapılacak olan otopsi sonucunda belli olacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL