UEFA Avrupa Konferans Ligi
KAA Gent
20:00
Maccabi Haifa FC
Kulüp Hazırlık Maçları
9 de Julio de Rio Tercero
03:00
Club Vecinos Unidos Rio Tercero
CS La Cruz
03:00 2 : 3 MS
MS
CD Recreativo Elenense
Club Deportivo Independiente de Rio Tercero
04:30
Atletico Rio Tercero
Belgrano FC de Berrotaran
05:00 1 : 2 MS
MS
Lautaro Roncedo
FC Alania Vladikavkaz
13:00
FK Turan
FC Slutsk
13:00
FC Lida
IF Elfsborg
15:00
Odds BK
FK Zeljeznicar Sarajevo
16:00
FK Rudar Kakanj
FK Spartak Moskova
16:00
FC Astana
FC Forte Taganrog
17:30
FK Orel
Rosenborg BK
18:00
Valerenga IF
FK Dobrovice
20:30
FC Velim
ASK Klagenfurt
20:30
Favoritner AC
FC Astoria Walldorf
21:00
FSV Hollenbach
SC Wiener Viktoria
21:00
SC MANNSWORTH
Assyriska FF
22:00
Sollentuna FF
UEFA Şampiyonlar Ligi
23:00
23:00
İngiltere - Premier Lig
22:30
Kupa Libertadores
01:00 1 : 2 MS
MS
03:30 0 : 0 MS
MS
03:30 6 : 1 MS
MS
Gold Cup, Women
03:30 0 : 0 MS
MS
06:15 5 : 0 MS
MS
Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar
17:00
21:15
AFC Şampiyonlar Ligi
12:00
14:00
19:00
21:00
CONCACAF Şampiyonlar Ligi
04:00 2 : 1 MS
MS
06:00 2 : 3 MS
MS
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A
13:00
Türkiye (Diğer) - U19 Elit B
12:00
ER
12:00
12:00
İngiltere - Football League Trophy
23:00
Almanya - 3. Lig
21:00
Fransa - Championnat National U19
16:30
16:30
İtalya - Primavera Kupası
16:00
20:00
İtalya - Serie C, Grup A
16:00
20:30
İtalya - Serie D,A Grubu
16:30
ER
İtalya - Serie D,B Grubu
16:30
16:30
ER
İtalya - Serie D,F Grubu
16:30
ER
İtalya - Serie D,G Grubu
16:30
ER
16:30
ER
Portekiz - İkinci Lig
21:00
Suudi Arabistan - 1.Lig
15:45
16:15
18:15
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Batı
20:30
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
21:00
21:00
Almanya - Oberliga Westfalen
21:30
Angola - Girabola
18:00
Arjantin - Arjantin Kupası
23:10
Arjantin - Copa de la Liga
01:30 2 : 1 MS
MS
02:00 1 : 1 MS
MS
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
23:00
23:00
23:00
23:00
Arjantin - Primera B
02:00 0 : 0 MS
MS
02:30
03:10
23:00
Arnavutluk - Kategoria e Pare
15:30
Arnavutluk - Kategoria Superiore
19:00
Arnavutluk - Kupa e Shqiperise
15:30
15:30
Azerbaycan - Birinci Lig
13:00
14:00
Bahreyn - 2nd Division
19:00
19:00
19:00
Bolivya - Profesyonel Lig
01:00
03:00 3 : 0 MS
MS
22:00
Botsvana - Premier Lig
17:30
17:30
17:30
Brezilya - Amapaense
02:00
Brezilya - Campeonato Acreano
00:00
ER
02:00
ER
Brezilya - Campeonato Tocantinense
01:30
Brezilya - Carioca
03:30 4 : 0 MS
MS
Brezilya - Copa Alagoas
21:15
21:15
Brezilya - Copa do Brasil
02:00 1 : 2 MS
MS
21:30
22:00
22:30
Brezilya - Paulista, 2. Lig U23
21:00
21:00
21:00
21:00
Brezilya - Paulista, Serie A2
21:00
Brezilya - Paulista,Serie A3
21:00
21:00
21:00
Brezilya - Sul-Mato-Grossense
22:00
22:30
22:30
Burundi - Ligue A
14:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:45
Cebelitarık - Rock Kupası
23:00
Çekya - 1st Division
19:30
Çekya - U19 1.Grup
15:00
Fas - Botola Pro D1
20:00
22:00
Güney Afrika - Federasyon Kupası
20:00
20:00
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
İngiltere - Isthmian Football Leag.
22:45
İngiltere - Professional Development Ligi
22:00
İran - Azadegan Ligi
14:15
14:15
14:15
14:15
14:45
İran - Pro Ligi
14:00
15:30
16:00
16:45
İspanya - Tercera Federacion, Grup 17
22:00
İsrail - Alef Ligi
14:00
İzlanda - Lig Kupası A
22:00
Kamerun - Elite One
15:30
17:30
18:00
20:00
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
20:00
Kıbrıs Rum Kesimi - Kıbrıs Kupası
20:00
Kolombiya - Primera B
01:00 1 : 0 MS
MS
02:00 1 : 3 MS
MS
03:40 1 : 0 MS
MS
Kosova - Süper Lig
15:00
15:00
15:00
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
23:00
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
04:00 1 : 0 MS
MS
05:00 3 : 2 MS
MS
Mali - Ligue 1
19:00
ER
19:15
ER
19:30
ER
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
04:05 0 : 2 MS
MS
06:05 3 : 1 MS
MS
Meksika - Liga MX, Kapanış
04:00 1 : 4 MS
MS
06:00 1 : 0 MS
MS
Meksika - U23 Liga MX
18:00
18:00
18:00
San Marino - Campionato Sammarinese
23:15
23:15
23:15
23:15
Slovenya - PrvaLiga
17:00
19:30
ER
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Bayanlar Avrupa Şampiyonası Elemeler
13:00
14:00
18:00
Ürdün - Jordan Ligi
17:00
19:30
Yunanistan - Süper Lig 2
16:00
16:00
Yunanistan - Yunan Kupası
20:00

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL