Ekonomi

İş insanlarının Las Vegas çıkarması

Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER), ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenecek World of Concrete (WOC) Fuarı’na katılacak. Dünyanın en büyük inşaat fuarlarından biri olan WOC Fuarı, bu yıl kapılarını 50. kez açacak ve 22-25 Ocak 2024 tarihleri arasında yapılacak. 

İş insanlarının Las Vegas çıkarması

İMDER Başkan Vekili Serkan Karataş, fuara Türkiye’den katılacak 20’den fazla Türk firmasıyla birlikte, sektördeki teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek, Türk makinecilerini en iyi şekilde temsil etmek amacıyla hazırlandıklarını söyledi. Karataş, fuarın özellikle beton makina ve ekipmanları uzmanlığına sahip ilk ve en büyük fuar olduğunu vurguladı.

İŞBİRLİĞİ OLUŞTURMA ETKİNLİKLERİ YAPACAĞIZ

İMDER olarak Türk makine sanayisini uluslararası alanda doğru ve etkin şekilde temsil etmeyi amaçladıklarını belirten Karataş, “Yarım asırlık bir geçmişe sahip WOC, son 50 yılda sektörün başarılarına katkıda bulunan köklü markalara ve sektör liderlerine yer veriyor. Biz de bu önemli platformda sektörümüzün çatı kuruluşu olarak yüz yüze görüşmeler ve iş birliği oluşturma etkinlikleri yapacağız. Fuarın 50. yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenecek özel oturumlarla önemli bilgiler edinme, sektördeki güncel gelişmeleri takip etmek fırsatımız olacak” dedi.

FUAR 50. YAŞINI KUTLAYACAK

WOC Fuarı’nda, 34 ülkeden bin 300’den fazla şirket 700 bin metrekarelik açık ve kapalı sergi alanında stant açacak. Bu yıl, beton ve duvarcılık sektörlerinde verimlilik, güvenlik ve sürdürülebilirlikteki yeni gelişmelere odaklanan fuar, inşaat malzemeleri, beton onarımı ve yıkımı, beton üretimi, dekoratif beton, prekast ve duvarcılık dâhil olmak üzere inşaat sektörünün birçok alanını kapsıyor. Fuar 50. yılına özel olarak bu yıl, inşaat sektöründe kullanılan en son teknoloji ve donanımlarının tanıtımına ek olarak kapsamlı eğitim programları ve sektörel etkinliklere ev sahipliği yapacak. Pazar lideri ve tedarikçilerin buluşma noktası olacak fuarda, son teknoloji ekipmanlar, makineler ve malzemeler sergilenecek.

patronlardunyasi.com

Kaynak: https://www.patronlardunyasi.com/ ‘a Teşekkür ederiz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL