Kadın ve Moda

Sürekli oje sürünce yıpranıyor! Çatlak tırnakları güçlendiren 3 pratik çözüm

Düzenli düzeltme ve törpüleme. Çatlak tırnaklarınızı tedavi etmek istiyorsanız onları sürekli kesmeniz son derece önemlidir. Ne kadar eşit tutar ve çok tırnaklarınızı çok uzatmazsanız kırılmalarını o kadar önlemiş olursunuz. Uzun tırnaklar …

Sürekli oje sürünce yıpranıyor! Çatlak tırnakları güçlendiren 3 pratik çözüm

Düzenli düzeltme ve törpüleme. Çatlak tırnaklarınızı tedavi etmek istiyorsanız onları sürekli kesmeniz son derece önemlidir.

Ne kadar eşit tutar ve çok tırnaklarınızı çok uzatmazsanız kırılmalarını o kadar önlemiş olursunuz.

Uzun tırnaklar daha zayıf olma eğilimindedir ve kırılma ve çatlamaya daha yatkındır.

Oje uygulamasını en aza indirin

Tırnaklarınıza biraz ara verin. Sürekli oje ve oje çıkarıcı uygulanması uzun vadede tırnakların zarar görmesine neden olur.

Ojeyi sınırlandırarak tırnaklarınızın dinlenmesini sağlayacak ve bu sayede kırılan tırnakları uygun şekilde tedavi edebileceksiniz.

Ayrıca bazı oje çıkarıcılarda bulunan zararlı kimyasalların tırnaklarınıza ulaşmasını da engellemiş olursunuz.

Konu cilt bakımı ve güzellik olduğunda nemlendirme her zaman her şeyin anahtarıdır. Kırılgan tırnaklarınızı tedavi etmek istiyorsanız her gece tırnak etlerinize tırnak nemlendiricisi sürün ve ellerinize bir çift yumuşak eldiven giyin.

Bu sadece tırnaklarınızı daha güçlü ve daha az kırılgan bırakmakla kalmayacak, aynı zamanda ellerinizin de yumuşak ve nemli olmasını sağlayacaktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL