Oyun

Yılın İlk Yerli Oyunlarından Anomaly Agent, Güzel Bir Fiyatla Geliyor

Bu şartlarda daha uygun bir fiyatla çıkamazdı herhalde

Yılın İlk Yerli Oyunlarından Anomaly Agent, Güzel Bir Fiyatla Geliyor

Bu yıl içerisinde oynamayı merakla beklediğimiz yerli oyunlar da var malum. Bunlardan birisi de yaklaşık 2 hafta kadar bir süre sonra oyun severlerle buluşmaya hazırlanan Anomaly Agent.

Steam Next Fest’in dikkat çeken demoları arasında yerini almıştı (Biz de demo tavsiyelerimiz arasında kendisine yer vermiştik zaten). Bu ilgi oyunun satışlarına nasıl yansıyacak, bunu da merak ediyorum açıkçası. Bu performansa doğrudan katkı sunabilecek bir şey de oyunun fiyatı.

Yapılan açıklamayla Anomaly Agent’ın çıkış fiyatını öğrenmiş bulunuyoruz. Ülkemizin de içinde yer aldığı MENA grubu için 4,99 $ (yaklaşık 150 TL) gibi bir fiyat belirlenmiş durumda. Ayrıca, çıkış haftasına özel %20 indirim yapılacak ve 3,99 $ (yaklaşık 120 TL) gibi makul sayılabilecek bir fiyatla satın almamız mümkün olacak. Enis Kirazoğlu ve Phew Phew Games ekibi oyunları için gayet makul bir fiyat belirlemişler bence. Bu şartlarda daha uygun bir fiyatla çıkamazdı herhalde.

Oyunun normal satış fiyatı ise 11,99 $, yani bizim bölgeye bunun üçte biri oranında bir fiyatı uygun görmüşler.

Anomaly Agent, 24 Ocak itibariyle oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Başarılı yerli oyunlar arasında yerini almasını umuyor, merakla bekliyoruz kendisini.

Kaynak: https://oyungezer.com.tr/ ‘ye Teşekkür Ederiz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL